vissel kobe

Artykuły - Vissel kobe (8)

 • Rozchwytywany Lukas Podolski. Górnik Zabrze bez szans?

  Rozchwytywany Lukas Podolski. Górnik Zabrze bez szans?

  Za niespełna kilka tygodni wygaśnie kontrakt Lukasa Podolskiego z japońskim Vissel Kobe. Nie ustają spekulacje, gdzie będzie występował mistrz świata z 2014 roku i jeden z najlepszych piłkarzy naszych zachodnich sąsiadów w ostatnich kilkunastu latach.
 • Thomas Vermaelen piłkarzem Vissel Kobe

  Thomas Vermaelen piłkarzem Vissel Kobe

  Piłkarz reprezentacji Belgii Thomas Vermaelen, występujący dotychczas w Barcelonie, poinformował o swoim przejściu do Vissel Kobe. To już czwarty były gracz katalońskiego klubu, który wzmocnił ten japoński zespół.
 • Lukas Podolski stracił opaskę kapitana Vissel Kobe

  Lukas Podolski stracił opaskę kapitana Vissel Kobe

  Lukas Podolski poinformował fanów, że nie jest już kapitanem Vissel Kobe. Japońska drużyna przeżywa kryzys, w wyniku czego pracę stracił trener Juan Manuel Lillo.
 • Andres Iniesta przyleciał do Japonii

  Andres Iniesta przyleciał do Japonii

  W nocy z wtorku na środę do Japonii przyleciał Hiszpan Andreas Iniesta, który po 16 latach spędzonych w zespole hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej Barcelonie, od nowego sezonu będzie zawodnikiem zespołu Vissel Kobe
 • Andres Iniesta piłkarzem Vissel Kobe

  Andres Iniesta piłkarzem Vissel Kobe

  Andres Iniesta, po 16 latach kariery w FC Barcelona, w czwartek oficjalnie został piłkarzem japońskiego Vissel Kobe.
 • Andres Iniesta podpisał kontrakt z Vissel Kobe

  Andres Iniesta podpisał kontrakt z Vissel Kobe

  Japońska agencja NHK potwierdziła, że kapitan Barcelony Andres Iniesta podpisał kontrakt z zespołem Vissel Kobe. Oficjalnie umowa ma zostać ogłoszona po mistrzostwach świata w Rosji.
 • Lukas Podolski zdobył dwie bramki w debiucie w Japonii

  Lukas Podolski zdobył dwie bramki w debiucie w Japonii

  Były reprezentant Niemiec, Lukas Podolski zdobył dwie bramki w swoim debiucie w japońskiej J-League. Jego zespół, Vissel Kobe pokonał Omiyę Ardiję 3-1 (0-0) w meczu 19. kolejki. Efektowne zwycięstwo zanotowała także drużyna polskiego bramkarza, Krzysztofa Kamińskiego.
 • Lukas Podolski latem przeniesie się do ligi japońskiej

  Lukas Podolski latem przeniesie się do ligi japońskiej

  Lukas Podolski latem zostanie piłkarzem japońskiego zespołu Vissel Kobe - poinformował 129-krotny reprezentant Niemiec na portalu społecznościowym. Ekipa Galatasaray Stambuł, w której występuje obecnie, otrzymała za niego 2,6 miliona euro.

Filmy - Vissel kobe (2)