Viola Piekut

Artykuły - Viola Piekut (2)

 • Grażyna Torbicka prezentuje figurę modelki

  Grażyna Torbicka prezentuje figurę modelki

  O tym, że Grażyna Torbicka jest piękną i elegancką kobietą z klasą nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ostatnio serię jej zdjęć zamieściła w mediach społecznościowych projektantka Viola Piekut.
 • Viola Piekut: Trzy sukienki dla Torbickiej

  Viola Piekut: Trzy sukienki dla Torbickiej

  "Spakuję Grażynce trzy sukienki" - mówi Viola Piekut, która zadba o garderobę Grażyny Torbickiej na 71. Festiwalu Filmowym w Cannes. Projektantka zdradza, że polskiej znawczyni kina na czerwonym dywanie nie zobaczymy w czerwieni...

Filmy - Viola Piekut (2)

 • Joanna Jabłczyńska: Założenie sukni ślubnej nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia

  Viola Piekut jest jedną z ulubionych projektantek polskich gwiazd. W kreacjach wieczorowych jej autorstwa chętnie pokazują się m.in. Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Honorata Skarbek, Julia Kamińska i Marcelina Zawadzka. W zeszłym roku kilkanaście gwiazd, m.in. Monika Zamachowska, Julia Kamińska, Aleksandra Szwed, Agnieszka Sienkiewicz i Anna Głogowska, wystąpiły na wybiegu w roli modelek podczas pokazu mody ślubnej Violi Piekut. Joanna Jabłczyńska kilkakrotnie była ambasadorką kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych projektantki. – Jest to głównie współpraca na zasadzie przyjaźni. Te sesje zdjęciowe są dla mnie bardzo przyjemne. Przychodzę na nie, wiedząc, że spotkam się z moimi przyjaciółmi. Jest mnóstwo śmiechu, zabawy, więc jest to dla mnie jedna wielka przyjemność. Po tylu latach to już nawet założenie sukni nie robi na mnie wrażenia i jest mi wszystko jedno, czy to jest kreacja wieczorowa czy akurat ślubna. W ogóle nie wiążę tych kreacji ich z instytucją małżeństwa, ze ślubem czy z czymkolwiek innym – mówi Joanna Jabłczyńska.
 • Oto hity nadchodzącego sezonu ślubnego

  Odważne panny młode, które podążają za trendami, będą wybierać podkreślające talię, zwiewne suknie do kolan, a tradycjonalistki długie, tiulowe i nieco bardziej zdobione. Zarówno jedne jak i drugie mają podkreślać talię, nie powinny jednak krępować ruchów, lecz sprawić, by kobieta w dniu ślubu czuła się wyjątkowo. Wśród tkanin królują muśliny, jedwabne organtyny i koronki. Niezwykle modne są także wzory asymetryczne. - Jest dużo lekkości i przyjęła się taka długość w kolanko, a w poprzedniej kolekcji mieliśmy bardzo zaznaczoną długość 3/4. Długie suknie nadal są i zawsze chyba będą. Nie wychodzą z mody, bo każda z nas marzy, by wyglądać jak księżniczka - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Viola Piekut, projektantka mody.