vintage

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Vintage (Wykonawca muzyczny) ,

Artykuły - Vintage (19)

 • Styl retro dla smartfonów

  Styl retro dla smartfonów

  Firma STRAX przedstawia najnowszą kolekcję etui typu hard covers, flip cases oraz booklets, przygotowaną we współpracy z marką Coca-Cola.
 • Olejek – do kąpieli najlepszy

  Olejek – do kąpieli najlepszy

  Lśniące, gładkie ciało było w starożytności synonimem zdrowia i piękna. Dlatego m.in. Egipcjanki dodawały do kąpieli pachnące olejki, które uelastyczniały skórę. Warto pójść w ich ślady i zafundować sobie supernatłuszczającą kąpiel, szczególnie wtedy, gdy masz suchą skórę.
 • Sklepy vintage: Tam ubierają się gwiazdy

  Sklepy vintage: Tam ubierają się gwiazdy

  Czasem warto zboczyć z głównych alejek, aby również stać się poszukiwaczem odzieżowych skarbów
 • Festiwal im. Ryśka Riedla: Ghetto zwycięzcą

  Festiwal im. Ryśka Riedla: Ghetto zwycięzcą

  Zespół Ghetto z Kutna został zwycięzcą konkursu młodych kapel XIII Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla. W Chorzowie drugie miejsce zajął zespół Giflof (posłuchaj w Muzzo.pl) z Tychów, a trzecie - Freax z Mierzęcic (Śląskie). Laureaci zagrali w niedzielę (31 lipca) przed gwiazdą imprezy - grupą Dżem.
 • Alicja, jakiej nikt jeszcze nie widział

  Alicja, jakiej nikt jeszcze nie widział

  Alicja Janosz swój pierwszy "dorosły" album postanowiła zatytułować "Vintage". Końcem września powróci z nim na polską scenę muzyczną, a już w sierpniu poznamy utwór "I Woke Up So Happy" - drugą piosenkę zapowiadająca album.
 • Wiosenne torebki

  Wiosenne torebki

  Najmodniejsze w sezonie wiosna/lato 2011 będą torebki wyciągnięte z szafy mamy.
 • Bielizna jak za dawnych lat

  Bielizna jak za dawnych lat

  Vintage to trend w modzie polegający na powrocie do stylów oraz elementów garderoby z dawnych lat i epok. Pozwala on na tworzenie i projektowanie niezwykle ciekawych, barwnych ze stawień. Dzięki umiejętnemu powrotowi do modnych strojów z przeszłości możemy stworzyć indywidualne, wyjątkowe kreacje.
 • Stasiak chce być vintage. Zobacz!

  Stasiak chce być vintage. Zobacz!

  Piąta płyta od labelu Alkopoligamia hula z "mastera" w wytwórni! Pierwsze oficjalne informacje związane ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą albumu Stasiaka "Pół żartem, pół serio" przeczytacie poniżej.
 • Właścicielki sukni Gucci łączcie się!

  Właścicielki sukni Gucci łączcie się!

  Jeśli zamiast pieniędzy lub nieruchomości odziedziczymy szafę pełną ubrań vintage, nie należy załamywać rąk. Zwłaszcza jeśli znalazła się wśród nich kreacja Gucci. Dom mody nawiązał właśnie współpracę z domem aukcyjnym Christie's, której efektem jest Gucci Collector - nowy internetowy serwis, na którym przedstawiciele obu instytucji bezpłatnie wycenią posiadane przez użytkowników ubrania tej marki.
 • "W podróży dookoła świata"

  "W podróży dookoła świata"

  "Kiedy robisz poważną muzykę, tak jak ja teraz, jest ona dedykowana każdemu, całej ludzkości" - mówi Justynie Tawickiej grecki wokalista Demis Roussos, który po latach powrócił płytą "Demis", nawiązującą do rocka z lat 60. i 70.

Filmy - Vintage (1)

 • Modne meble w stylu vintage

  Cechą charakterystyczną stylu vintage jest łączenie przeciwieństw. Jak stworzyć wnętrze w tym stylu w swoim mieszkaniu? O modnych meblach vintage w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała ekspert od wystroju wnętrz Ewa Mierzejewska. Czy kolorowe dywany wpisują się w styl vintage? (Dzień Dobry TVN/x-news)