vintage

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Vintage (Wykonawca muzyczny) ,

Artykuły - Vintage (33)

 • Styl retro dla smartfonów

  Styl retro dla smartfonów

  Firma STRAX przedstawia najnowszą kolekcję etui typu hard covers, flip cases oraz booklets, przygotowaną we współpracy z marką Coca-Cola.
 • Olejek – do kąpieli najlepszy

  Olejek – do kąpieli najlepszy

  Lśniące, gładkie ciało było w starożytności synonimem zdrowia i piękna. Dlatego m.in. Egipcjanki dodawały do kąpieli pachnące olejki, które uelastyczniały skórę. Warto pójść w ich ślady i zafundować sobie supernatłuszczającą kąpiel, szczególnie wtedy, gdy masz suchą skórę.
 • Sklepy vintage: Tam ubierają się gwiazdy

  Sklepy vintage: Tam ubierają się gwiazdy

  Czasem warto zboczyć z głównych alejek, aby również stać się poszukiwaczem odzieżowych skarbów
 • Festiwal im. Ryśka Riedla: Ghetto zwycięzcą

  Festiwal im. Ryśka Riedla: Ghetto zwycięzcą

  Zespół Ghetto z Kutna został zwycięzcą konkursu młodych kapel XIII Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla. W Chorzowie drugie miejsce zajął zespół Giflof (posłuchaj w Muzzo.pl) z Tychów, a trzecie - Freax z Mierzęcic (Śląskie). Laureaci zagrali w niedzielę (31 lipca) przed gwiazdą imprezy - grupą Dżem.
 • Alicja, jakiej nikt jeszcze nie widział

  Alicja, jakiej nikt jeszcze nie widział

  Alicja Janosz swój pierwszy "dorosły" album postanowiła zatytułować "Vintage". Końcem września powróci z nim na polską scenę muzyczną, a już w sierpniu poznamy utwór "I Woke Up So Happy" - drugą piosenkę zapowiadająca album.
 • Wiosenne torebki

  Wiosenne torebki

  Najmodniejsze w sezonie wiosna/lato 2011 będą torebki wyciągnięte z szafy mamy.
 • Bielizna jak za dawnych lat

  Bielizna jak za dawnych lat

  Vintage to trend w modzie polegający na powrocie do stylów oraz elementów garderoby z dawnych lat i epok. Pozwala on na tworzenie i projektowanie niezwykle ciekawych, barwnych ze stawień. Dzięki umiejętnemu powrotowi do modnych strojów z przeszłości możemy stworzyć indywidualne, wyjątkowe kreacje.

Filmy - Vintage (1)

 • Modne meble w stylu vintage

  Cechą charakterystyczną stylu vintage jest łączenie przeciwieństw. Jak stworzyć wnętrze w tym stylu w swoim mieszkaniu? O modnych meblach vintage w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała ekspert od wystroju wnętrz Ewa Mierzejewska. Czy kolorowe dywany wpisują się w styl vintage? (Dzień Dobry TVN/x-news)