Ving Rhames

Synonimy:
Rhames Ving,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ving Rhames (12)

 • Piękna aktorka u boku Cruise'a

  Piękna aktorka u boku Cruise'a

  Paula Patton, znana z ról w "Deja vu", a ostatnio w oscarowym "Preciuos", wystąpi u boku Toma Cruise'a w kolejnej części "Mission: Impossible".
 • Prinze Jr. i Rhames oszukują

  Prinze Jr. i Rhames oszukują

  Freddie Prinze Jr. ("Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie") i Ving Rhames ("Świt żywych trupów") zagrają w filmie "Poolhall Prophets", który w firmie Seven Arts Pictures przygotowuje Keoni Waxman ("Zawód: Negocjator"). Zdjęcia do historii realizowane są w Nowym Orleanie.
 • Ving Rhames: Nowy Kojak

  Ving Rhames: Nowy Kojak

  Słynny porucznik Theo Kojak powraca na ekrany telewizorów. W lipcu rozpoczyna się produkcja nowych odcinków popularnego w latach 70. serialu. W postać tytułowego bohatera wcieli się czarnoskóry aktor Ving Rhames ("Mission: Impossible", "Pulp Fiction", "Świt żywych trupów"). Przed laty słynnego Kojaka grał Telly Savalas.
 • Sekuła kręci, Rhames boksuje

  Sekuła kręci, Rhames boksuje

  Andrzej Sekuła ("Pulp Fiction", "Hypercube: Cube 2"), znany operator i reżyser polskiego pochodzenia oraz ciemnoskóry hollywoodzki aktor Ving Rhames ("Mission: Impossible 2", "Grzech") przygotowują się do realizacji filmowej biografii słynnego boksera Sonny'ego Listona. Obraz powstanie dla studia Paramount Pictures.
 • Gangster Ving Rhames

  Gangster Ving Rhames

  Ving Rhames ("Pulp Fiction", "Champion") i raper Ja Rule ("Szybcy i wściekli", "Wpół do śmierci") zagrają w niezależnym filmie "Back in the Day". Obraz będzie dreszczowcem o człowieku, który zaufawszy przyjacielowi, wplątuje się w aferę kryminalną. Produkcja rusza już we wrześniu.
 • Zombie ruszyły do natarcia

  Zombie ruszyły do natarcia

  Wytwórnia Universal poinformowała oficjalnie o rozpoczęciu zasadniczej części zdjęć nowej wersji klasycznego horroru "Świt żywych trupów" z 1978 roku. Na planie w Toronto stawili się, zgodnie z zapowiedziami, Ving Rhames ("Pulp Fiction", "Champion") i Sarah Polley ("Królowie życia"). Do obsady dołączyli nowi aktorzy.
 • Ving Rhames wśród zombie

  Ving Rhames wśród zombie

  Ving Rhames ("Champion") i Sarah Polley ("Królowie życia") finalizują kontrakty na udział w nowej wersji "Świtu żywych trupów". Realizacja od dawna zapowiadanego horroru ruszyć ma już niedługo. Akcja remake'u, podobnie jak oryginału, toczyć się będzie w centrum handlowym.
 • Czarnoskóry Kojak?

  Czarnoskóry Kojak?

  W nowej wersji niezwykle popularnego serialu "Kojak", w rolę sympatycznego porucznika Theo Kojaka wcieli się... Ving Rhames ("Mission: Impossible", "Mission: Impossible 2"). Pierwsze odcinki serii, z Tellym Savalasem w roli głównej, wyemitowane zostały w amerykańskiej stacji telewizyjnej CBS w 1973 roku.
 • Jennifer Lopez w MI3?

  Jennifer Lopez w MI3?

  Jedna z witryn internetowych zamieściła informację, jakoby w trzeciej części przeboju "Mission: Impossible" u boku Toma Cruise'a zagrać miała Jennifer Lopez! Już od dłuższego czasu w Sieci pojawiają się doniesienia o przygotowaniach do realizacji sequela obrazu "Mission: Impossible 2".
 • Ving Rhames o "Mission: Impossible 3"

  Ving Rhames o "Mission: Impossible 3"

  Ving Rhames, który w filmach "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" wcielił się w Luthera Stickella, podczas jednego z ostatnio udzielonych wywiadów potwierdził informację, iż na fotelu reżysera trzeciej opowieści zasiada David Fincher. Aktor powiedział również o przygotowaniach do realizacji obrazu.