Vincenzo Montella

Artykuły - Vincenzo Montella (18)

Filmy - Vincenzo Montella (1)

• Sevilla - Bayern 1-2. Montella i Heynckes po meczu. Wideo

Bayern Monachium, z Robertem Lewandowskim w składzie, wygrał 2-1 na wyjeździe z Sevillą w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. - Bayern miał piłkę więcej niż my, ale nie był groźny - mówił trener Sevilli Vincenzo Montella. - W drugiej połowie gra była wyrównana, ale nie mieliśmy już siły w kontrataku - dodał. - Trener Bayernu Jupp Heynckes podkreślił, że psychologicznie bardzo ważne było zdobycie bramki w pierwszej połowie. - W drugiej kontrolowaliśmy grę. Zaczęliśmy grać dobrą piłkę i jesteśmy zadowoleni z wyniku. Może Sevilla nie ma tak wielkiej historii jak pozostali ćwierćfinaliści, ale ma wielką zdolność i siłę wygrywania. To zwycięstwo ma dla nas wielką wartość - podkreślił Heynckes.