Vin Diesel

Synonimy:
Diesel Vin,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Vin Diesel (65)

 • Vin Diesel: Seria "Szybcy i wściekli" dobiega końca

  Vin Diesel: Seria "Szybcy i wściekli" dobiega końca

  Dziewiąta odsłona "Szybkich i wściekłych" zawita do polskich kin 25 czerwca. Jak zdradził gwiazdor serii Vin Diesel, pod tym szyldem powstaną tylko jeszcze dwie produkcje, bo "każda historia zasługuje na własne zakończenie". Filmy powinny się ukazać w latach 2023-2024.
 • Vin Diesel i walczące roboty

  Vin Diesel i walczące roboty

  Vin Diesel zagra główną rolę w filmie inspirowanym grą zręcznościową firmy Mattel z walczącymi robotami - Rock 'Em Sock 'Em Robots. Gwiazdor serii "Szybcy i wściekli" będzie również producentem tego projektu.
 • Vin Diesel będzie gwiazdą filmu nawiązującego do kultowej gry zręcznościowej

  Vin Diesel będzie gwiazdą filmu nawiązującego do kultowej gry zręcznościowej

  Aktor znany z cyklu "Szybcy i wściekli" zagra główną rolę w filmie inspirowanym grą zręcznościową firmy Mattel z walczącymi robotami - Rock 'Em Sock 'Em Robots. Vin Diesel będzie również producentem tego projektu.
 • Sąsiedzi Vina Diesela mają dość jego "goryli"

  Sąsiedzi Vina Diesela mają dość jego "goryli"

  Vin Diesel mieszka obecnie na Dominikanie, w domu, który wynajmuje na zamkniętym osiedlu. Podobno jest bardzo uciążliwym sąsiadem. A to ze względu na towarzyszącą mu 12-osobową świtę agresywnych ochroniarzy, którzy uprzykrzają życie mieszkańcom sąsiednich domów.
 • Syn Vina Diesela zagra w dziewiątej części "Szybkich i wściekłych"

  Syn Vina Diesela zagra w dziewiątej części "Szybkich i wściekłych"

  10-letni syn Vina Diesela, Vincent Sinclair, zadebiutuje na kinowym ekranie w dziewiątej części "Szybkich i wściekłych". Chłopiec wcieli się w młodszą wersję Dominika Toretta - bohatera, którego portretuje w serii Vin Diesel.
 • Vin Diesel: Premiera "Szybkich i wściekłych 9" zgodnie z planem

  Vin Diesel: Premiera "Szybkich i wściekłych 9" zgodnie z planem

  Na 22 maja zaplanowano premierę dziewiątej części serii "Szybcy i wściekli". Występujący w roli głównej Vin Diesel jest przekonany, że nie będzie konieczności przekładania premiery z powodu epidemii koronawirusa. I zapowiada dużą niespodziankę, jaka czeka widzów w filmie "Szybcy i wściekli 9".
 • "Szybcy i wściekli 9": Bohater Vina Diesela rolnikiem?

  "Szybcy i wściekli 9": Bohater Vina Diesela rolnikiem?

  Dominic Toretto (w tej roli Vin Diesel) staje przed najtrudniejszym zadaniem, jakiemu kiedykolwiek przyszło stawić mu czoła. Zostane ojcem! W opublikowanym właśnie teaserze filmu "Szybcy i wściekli 9" widzimy Toretto, który u boku ukochanej Letty (Michelle Rodriguez) wiedzie beztroskie życie głowy rodziny. Premiera pełnego zwiastuna już w najbliższy piątek, 31 stycznia. Film trafi na ekrany kin 22 maja tego roku.
 • "Szybcy i wściekli": Muzyczne popisy gwiazd filmu

  "Szybcy i wściekli": Muzyczne popisy gwiazd filmu

  21 kwietnia do kin trafi kolejna, ósma już część serii "Szybcy i wściekli". Po raz kolejny w produkcji zobaczymy jednych z najpopularniejszych aktorów filmów akcji ostatnich lat - Vin Diesela, Dwayne'a Johnsona i Jasona Stathama. Każdy z nich ma mniejsze lub większe związki z muzyką.
 • "Avengers 3": To będzie finał serii

  "Avengers 3": To będzie finał serii

  Choć do premiery trzeciej części "The Avengers" - na podstawie komiksów Marvela - zostały jeszcze blisko dwa lata, reżyser Anthony Russo już zapowiedział, że film będzie "kulminacją serii". "To będzie koniec pewnych wątków i początek kolejnych" - zadeklarował twórca.
 • Dwayne Johnson ostro o gwiazdach "Szybkich i wściekłych"

  Dwayne Johnson ostro o gwiazdach "Szybkich i wściekłych"

  Dwayne "The Rock" Johnson ostro skrytykował gwiazdy ósmej części "Szybkich i wściekłych". "Kiedy zobaczycie film w przyszłym roku i stwierdzicie, że wcale nie gram, tylko złoszczę się naprawdę, będziecie mieli rację" - wyznał odtwórca roli Luke'a Hobbsa w przebojowej serii.

Filmy - Vin Diesel (2)

 • "Szybcy i wściekli" bez Walkera. Co z jego postacią?

  Kurt Russell we wrześniu ubiegłego roku dołączył do obsady siódmej części „Szybkich i wściekłych”. Tragiczna śmierć Paula Walkera pokrzyżowała jednak plany producentów i ekipy realizatorskiej. - Twórcy filmu wprowadzają obecnie zmiany w scenariuszu, żeby wytłumaczyć jakoś zniknięcie bohatera Paula - mówi Russell, dodając: - Życie jest pełne zakrętów...
 • "Szybcy i wściekli 6"

  Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem, Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia się Hobbs, a wraz z nim szansa na powrót do domu. Jak wiadomo jednak, nie ma nic za darmo...