Video on Demand

Artykuły - Video on Demand (15)

 • Polacy rezygnują z telewizorów. Mobilna rewolucja stworzyła nowy rynek

  Polacy rezygnują z telewizorów. Mobilna rewolucja stworzyła nowy rynek

  Zaczynamy odwracać wzrok od telewizorów i kierować go na tablety. Reklamodawcy już to wykorzystują.
 • Przyjęto projekt regulacji Video on Demand (VOD)

  Przyjęto projekt regulacji Video on Demand (VOD)

  Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji regulujący zasady usług medialnych na życzenie (VOD).
 • Granie bez dobrego komputera

  Granie bez dobrego komputera

  Podczas spotkania Games Developers Conference kalifornijska firma OnLive zaprezentowała platformę strumieniową, dzięki której atrakcyjne graficznie gry staną się osiągalne na zasadzie wideo na żądanie (Video on Demand).
 • Sony rusza z Video on Demand w 2008 roku

  Sony rusza z Video on Demand w 2008 roku

  Pod koniec zeszłego tygodnia informowano o tym, że być może już w tym miesiącu europejscy posiadacze Xboxów 360 otrzymają w końcu swój serwis Video Marketplace, a w międzyczasie magazyn Variety doniósł, bazując na...
 • Usługa Video on Demand dla koreańskich posiadaczy PS3

  Usługa Video on Demand dla koreańskich posiadaczy PS3

  Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Sony planuje sprzedawać w Południowej Korei nowy model PS3 wyposażony w dysk twardy o pojemności 80 GB, od razu zaczęły się spekulacje na temat tego, jak producent konsoli wykorzysta dodatkowe miejsce.
 • ITI uruchomi platformę

  ITI uruchomi platformę

  ITI Neovision 12 października uruchomi platformę cyfrową nowej generacji "n" - poinformował ITI w piątkowym komunikacie. Sieć dystrybucji nowej platformy składać się będzie z około 1.500 punktów sprzedaży bezpośredniej w całej Polsce oraz telefonicznego biura obsługi klienta.
 • TP SA wprowadza videostradę

  TP SA wprowadza videostradę

  Telekomunikacja Polska (TP SA) od września zacznie oferować usługi telewizyjne (videostrada tp) w sześciu aglomeracjach w Polsce, a w październiku wprowadzi video on demand (VoD) - poinformowali przedstawiciele spółki podczas konferencji prasowej.
 • CinemaNow w Japoni

  CinemaNow w Japoni

  Witryna CinemaNow Inc., z której legalnie można ściągać filmowe hity, zamierza odnieść sukces na rynku japońskim. Do tej pory oferowała swe usługi jedynie mieszkańcom USA. W najbliższym czasie z usługi video-on-demand korzystać będą mogli także Japończycy.
 • Filmy dostępne w Internecie

  Filmy dostępne w Internecie

  Kompania MovieLink, która oferuje możliwość ściągania filmów przez Internet, rozpoczęła swoją działalność 11 listopada. Dzięki wspólnemu przedsięwzięciu pięciu czołowych amerykańskich wytwórni filmowych - Warner Bros., Paramount, Universal, Sony Pictures i MGM - już za pięć dolarów Amerykanie mogą ściągać z Sieci legalne kopie filmów video. Na razie usługa video-on-demand dostępna jest tylko w USA.