Victoria Secret

Artykuły - Victoria Secret (12)

  • Najlepiej czuła się nie nosząc ubrań w ogóle...

    Najlepiej czuła się nie nosząc ubrań w ogóle...

    Cara Delevingne uchodzi za najbardziej rozchwytywaną modelkę ostatnich miesięcy. Brytyjka, która jest twarzą wiosennej kolekcji marki Reserved, oczarowała ludzi mody żywiołową osobowością i nieprzeciętną urodą. Kim jest prywatnie?
  • Skąpo odziana Candice na słonecznej plaży

    Skąpo odziana Candice na słonecznej plaży

    Aniołki Victoria's Secret zawsze wiedzą, jak poprawić nam humor w paskudny zimowy dzień! Jeśli i wy macie ochotę na chwilę relaksu, popatrzcie,  jak skąpo odziana Candice Swanepoel pręży się w pełnym słońcu na piaszczystej plaży. Kolor jej stroju kąpielowego utwierdza nas w przekonaniu, że to naprawdę złota dziewczyna!
  • Seksownie fałszujące świąteczne Aniołki

    Seksownie fałszujące świąteczne Aniołki

    Masz już alergię na wszystko, co związane ze świętami? Proponujemy ci coś o mniejszym ciężarze gatunkowym. Zobacz, jak do świąt przygotowują się przecudowne aniołki Victoria's Secret!
  • Polska modelka twarzą kalendarza YES 2013

    Polska modelka twarzą kalendarza YES 2013

    Magdalena Frąckowiak, jedna z czołowych modelek świata, została twarzą limitowanej edycji kalendarza YES 2013. Piękna Polka zaprezentowała nową linię biżuterii zaprojektowaną przez Anię Kuczyńską.
  • Podglądamy najpiękniejsze modelki świata

    Podglądamy najpiękniejsze modelki świata

    Czy podglądałeś kiedyś, jak trenują najsłynniejsze modelki świata? Jeśli nie, to teraz nadarza się dobra okazja. Przepiękne Aniołki prezentujące bieliznę dla marki Victoria's Secret pokażą na serii filmów, jak ćwiczą, aby ich ciała wyglądały oszałamiająco na wybiegu.
  • Płyta Spice Girls z bielizną

    Płyta Spice Girls z bielizną

    Kompilacja największych przebojów girlsbandu w Stanach Zjednoczonych dystrybuowana będzie jedynie w sieci sklepów firmy Victoria's Secret.