Vicky Cristina Barcelona

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Vicky Cristina Barcelona (Film (2008) Reż.Woody Allen) ,

Artykuły - Vicky Cristina Barcelona (26)

 • ​Kultowe filmy na lato

  ​Kultowe filmy na lato

  Od "Rzymskich wakacji" po "Wielki błękit" i "Tamte dni, tamte noce". Letnia sceneria, morze, gorące romanse. Przypominamy kultowe filmy o wakacyjnej lub wręcz plażowej tematyce. Jeśli ich nie widziałeś, wykorzystaj wakacyjny czas na nadrobienie zaległości.
 • Bardzo zły Javier Bardem

  Bardzo zły Javier Bardem

  "Skyfall" w reżyserii laureata Oscara Sama Mendesa to 23. film z bondowskiej serii i trzeci z Danielem Craigiem w głównej roli. Jako czarny charakter, tajemniczy Raoul Silva, pojawia się tu Javier Bardem ("Vicky Cristina Barcelona", "To nie jest kraj dla starych ludzi").
 • Woody Allen chce Cate Blanchett

  Woody Allen chce Cate Blanchett

  Cate Blanchett i Bradley Cooper znajdują się na liście życzeń Woody'ego Allena w związku z kolejnym reżyserskim projektem twórcy "Vicky Cristina Barcelona" - poinformował serwis Deadline.
 • Giulia y los Tellarini: Miłość i złość

  Giulia y los Tellarini: Miłość i złość

  "Namiętny krzyk o życie" - tak wydawca zapowiada drugą płytę hiszpańskiego zespołu Giulia y los Tellarini, która zdobyła popularność za sprawą piosenki "Barcelona" z filmu "Vicky, Cristina, Barcelona" Woody'ego Allena.
 • Giulia y los Tellarini: Miłość w Warszawie

  Giulia y los Tellarini: Miłość w Warszawie

  3 lutego w klubie Palladium w Warszawie wystąpi grupa Giulia y los Tellarini, która zdobyła popularność za sprawą piosenki "Barcelona" z filmu "Vicky, Cristina, Barcelona" Woody'ego Allena.
 • Komediowe arcydzieło Allena

  Komediowe arcydzieło Allena

  Po wyreżyserowaniu 43 filmów, Woody Allen nakręcił najbardziej kasowy hit w swojej karierze. Komedia "O północy w Paryżu" w samym USA zachwyciła już blisko dwa razy więcej widzów, niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona".
 • Penelope Cruz znowu u Allena

  Penelope Cruz znowu u Allena

  Penelope Cruz wystąpi w najnowszym filmie Woody'ego Allena. Artyści spotkali się już w 2008 roku, podczas pracy nad filmem "Vicky Cristina Barcelona".
 • Wrocław: Giulia y Los Tellarini na Mikołaja

  Wrocław: Giulia y Los Tellarini na Mikołaja

  Lubicie utwór "Barcelona" pamiętany z kinowego przeboju "Vicky Cristina Barcelona" Woody;ego Allena? Zespół Giulia y Los Tellarini, który wykonuje tą piosenkę, ponownie przyjeżdża do Polski.
 • Powrót Allena do Londynu

  Powrót Allena do Londynu

  Woody Alen wraca do Londynu. Jego najnowszy film, który amerykański reżyser ponownie nakręci w stolicy Anglii, zatytułowany będzie "You Will Meet A Tall Dark Stranger" - poinformował "Hollywood Reporter".
 • Twórcy "Barcelony" w Polsce

  Twórcy "Barcelony" w Polsce

  23 października w warszawskim Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny zagra grupa Giulia y Los Tellarini, znana z przeboju "Barcelona" wykorzystanego w filmie "Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena.