Verva Street Racing

Artykuły - Verva Street Racing (9)

 • Grzegorz Gac: Formuła po wakacjach z VERVĄ

  Grzegorz Gac: Formuła po wakacjach z VERVĄ

  Wakacje dobiegają końca, kończy się także przerwa wakacyjna w Formule 1. Zanim jednak powrócimy do emocji czysto wyścigowych, w miniony weekend polscy kibice mieli wyjątkową okazję spotkania z królową sportów motorowych i z samym Robertem Kubicą. Mam na myśli oczywiście imprezę VERVA Street Racing w Gdyni, która na wszystkich odwiedzających zrobiła wielkie wrażenie - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • VERVA Street Racing. Wywiad z Robertem Kubicą i prezesem PKN Orlen Danielem Obajtkiem

  VERVA Street Racing. Wywiad z Robertem Kubicą i prezesem PKN Orlen Danielem Obajtkiem

  Robert Kubica jest największą gwiazdą VERVA Street Racing – imprezy, która w ten weekend odbywa się w Gdyni dla tysięcy kibiców, nie tylko fanów motoryzacji. - Mam nadzieję, że dzięki takiej imprezie jesteśmy w stanie zaszczepić młodym kibicom pasją do sportów samochodowych. Ale też podziękować im za doping i za wsparcie - powiedział nasz kierowca, przyznając, że po raz ostatni w bolidzie F1 był w Polsce 2010 roku.
 • VERVA Street Racing. Weekend wielkich emocji w Gdyni – z Robertem Kubicą

  VERVA Street Racing. Weekend wielkich emocji w Gdyni – z Robertem Kubicą

  Ruszyła wielka motoryzacyjna impreza VERVA Street Racing! W dziesiątej, jubileuszowej imprezie w rolach głównych występują Robert Kubica i Kuba Przygoński. Relacja na żywo w Interii!
 • VERVA Street Racing. Atrakcje z Kubicą oraz… jazda po wydmach

  VERVA Street Racing. Atrakcje z Kubicą oraz… jazda po wydmach

  Dzisiaj drugi dzień wyjątkowego wydarzenia motoryzacyjnego VERVA Street Racing! Właśnie tutaj zobaczysz relację live z całego dnia atrakcji w Gdyni. Zapraszamy do podziwiania kierowców F1, F2, bohaterów rajdu Dakar, żużlowców, mistrzów WRC, pilotów, paralotniarzy i wielu innych! Tylko w Interii – wyjątkowe wywiady, pokazy i komentarze.
 • VERVA Street Racing. Robert Kubica przygotowuje niespodziankę dla kibiców

  VERVA Street Racing. Robert Kubica przygotowuje niespodziankę dla kibiców

  Zapraszamy na wielogodzinną relację wideo live z wydarzeń na VERVA Street Racing! Do wieczora właśnie na tej stronie non stop można oglądać co dzieje się w Gdyni. U nas niczego nie przegapisz – wywiady, pokazy i komentarze – to wszystko i jeszcze więcej przez cały weekend w Interia.pl.
 • VERVA Street Racing w Krakowie: Afromental, Fisz Emade Tworzywo i Kraków Street Band

  VERVA Street Racing w Krakowie: Afromental, Fisz Emade Tworzywo i Kraków Street Band

  Głównymi atrakcjami imprezy VERVA Street Racing były przede wszystkim motoryzacyjne popisy, ale o uwagę publiczności rywalizowali także muzycy. Jakie gwiazdy zaprezentowały się na scenie umiejscowionej w Parku Lotników Polskich?
 • Eksplozje i najdroższe samochody świata na Narodowym? To musiał być Top Gear Live!

  Eksplozje i najdroższe samochody świata na Narodowym? To musiał być Top Gear Live!

  Wybuchy, niebezpieczne akrobacje kaskaderskie i samochody warte setki tysięcy dolarów można było zobaczyć w minioną sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Powód, dla którego z obiektu sportowego usunięto piłkarską murawę i zastąpiono ją asfaltem mógłbyś tylko jeden - przyjazd ekipy Top Gear!
 • Juke-R i nismo - po raz pierwszy w Polsce!

  Juke-R i nismo - po raz pierwszy w Polsce!

  W ten weekend w Warszawie fanów motoryzacji czeka prawdziwa gratka. Na imprezie z cyklu Verva Street Racing pojawi się wiele samochodowych perełek. Jedną z gwiazd będzie np. nissan juke w wersji R!
 • Warszawa stolicą motosportu

  Warszawa stolicą motosportu

  Już po raz drugi blisko 85 tysięcy fanów motosportu obejrzało zmagania najlepszych kierowców na ulicznym torze w sercu miasta!

Filmy - Verva Street Racing (54)