verbatim

Artykuły - Verbatim (19)

 • Fingerprint Secure – dysk twardy z 256-bitowym szyfrowaniem sprzętowym

  Fingerprint Secure – dysk twardy z 256-bitowym szyfrowaniem sprzętowym

  Marka Verbatim zaprezentowała nowy dysk twardy Fingerprint Secure wykorzystujący połączenie 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES i technologii biometrycznej.
 • Verbatim - mikrourządzenia do przechowywania danych

  Verbatim - mikrourządzenia do przechowywania danych

  Jednym z najczęstszych zarzutów pod adresem smartfonów i tabletów Apple oraz Android jest stosunkowo niska pojemność wewnętrznej pamięci masowej, wbudowanej w podstawowe modele. Verbatim przygotował rozwiązanie, które ma być ratunkiem dla osób korzystających z urządzeń mobilnych.
 • Dysk Blu-ray przechowa dane przez 2 tys. lat

  Dysk Blu-ray przechowa dane przez 2 tys. lat

  Firma Verbatim zaprezentowała nowy dysk optyczny Blu-ray o pojemności 100 GB, który jej zdaniem ma przechowywać dane przez 2 tys. lat. Nowy M-DISC ma być dostępny w sprzedaży pod koniec lutego i stanowić alternatywę dla przechowywania danych w tzw. chmurze.
 • Nowa linia przenośnych ładowarek od Verbatim

  Nowa linia przenośnych ładowarek od Verbatim

  Firma Verbatim wprowadziła na polski rynek linii przenośnych ładowarek Power Pack. Dzięki nim użytkownicy tabletów, czytników e-booków, smartfonów, zestawów słuchawkowych oraz innych urządzeń mogą zyskać dodatkową energię do działania.
 • 100 GB płyta Blu-ray

  100 GB płyta Blu-ray

  Firma Verbatim zaprezentowała nowe płyty Blu-ray Disc o rekordowej pojemności 100 GB.
 • Minimysz dla podróżnych

  Minimysz dla podróżnych

  Firma Verbatim wprowadziła do sprzedaży mysz Go Mini Optical Travel Mice. To miniaturowe urządzenie przeznaczone jest dla często podróżujących.
 • Dysk twardy Verbatim dla podróżników

  Dysk twardy Verbatim dla podróżników

  Firma Verbatim zaprezentowała przenośny, 2,5-calowy dysk twardy o pojemności 750 GB.
 • Dyski Verbatim z USB 3.0

  Dyski Verbatim z USB 3.0

  Na rynku pojawiły się przenośne dyski twarde USB 3.0 firmy Verbatim o pojemności 500 GB i 1 TB są teraz dostępne w sześciu kolorach, od karaibskiego niebieskiego po gorący różowy.
 • Nowe dyski Verbatim USB 3.0

  Nowe dyski Verbatim USB 3.0

  Verbatim nie chcąc pozostawać w tyle, również zaproponował coś mieszkańcom Starego Kontynentu. Ten producent poszedł jednak o krok dalej, ogłaszając premierę przenośnych dysków twardych z linii Store'n'Go wyposażonych w interfejs USB 3.0 o pojemnościach 500GB oraz 1TB.
 • Kolorowe dyski Verbatim

  Kolorowe dyski Verbatim

  Firma Verbatim zaprezentowała nową generację przenośnych dysków twardych Store `n` Go. Dyski będą oferowane w pojemnościach od 250 do 750 GB.