Vectra

Artykuły - Vectra (102)

 • Vectra wprowadza internet światłowodowy 2 Gb/s

  Vectra wprowadza internet światłowodowy 2 Gb/s

  Vectra, jako pierwszy ogólnopolski operator oferuje Klientom internet światłowodowy o prędkości 2 Gb/s.
 • TV Online Vectry - moblina telewizja dla abonentów

  TV Online Vectry - moblina telewizja dla abonentów

  Od października usługa TV Online Vectry pozwala abonentom telewizji cyfrowej operatora oglądać aż 100 kanałów TV na urządzeniach mobilnych. Także poza domem, w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy.
 • Vectra: Oferujemy aż 60 kanałów HD

  Vectra: Oferujemy aż 60 kanałów HD

  Jak informuje operator sieci kablowej Vectra, 60 programów oferowanych w wersji HD daje tej sieci pierwsze miejsce wśród największych krajowych operatorów kablowych.
 • UOKiK: Kara dla Vectry

  UOKiK: Kara dla Vectry

  Vectra automatycznie przedłużała umowy zawarte na czas określony na 6-miesięczny okres Klienci spółki nie mieli możliwości podjęcia samodzielnej decyzji o dalszym korzystaniu z usług. Za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów Prezes UOKiK nałożył na operatora karę ponad 490 tys. zł.
 • 552 tys. klientów Vectry z telewizją cyfrową

  552 tys. klientów Vectry z telewizją cyfrową

  Na koniec 2013 roku sieć kablowa Vectra miała 877,4 tys. abonentów - o 6,68 proc. więcej niż na koniec 2012 roku. Operator zakończył 2013 rok z 816,9 tys. klientami usługi telewizyjnej, w tym 551,6 tys. abonentów telewizji cyfrowej (wzrost o 19,2 proc.). Odnotował też 450 tys. abonentów internetu, wynika z danych udostępnionych serwisowi Wirtualnemedia.pl.
 • Vectra zmienia regulamin. Można wypowiadać umowy

  Vectra zmienia regulamin. Można wypowiadać umowy

  Operator sieci kablowej Vectra zmienia regulamin świadczenia usług. W związku z tym abonenci mają prawo do wypowiedzenia umowy bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.
 • UKE: 350 tys. zł kary dla sieci Vectra

  UKE: 350 tys. zł kary dla sieci Vectra

  Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej w związku z serią skarg konsumenckich i naruszeniem kilkunastu obowiązków informacyjnych w zakresie świadczenia usług telekomunikacyjnych nałożył na Vectra S.A. karę pieniężną w wysokości 350 000 złotych.
 • Weź konsolę Xbox 360 z sensorem Kinect za złotówkę

  Weź konsolę Xbox 360 z sensorem Kinect za złotówkę

  Firmy Vectra oraz Microsoft Polska poinformowały dziś o uruchomieniu akcji promocyjnej pakietu internetowego Flashnet dla nowych abonentów.
 • Zawarcie umowy dotyczącej zbycia przez P.R.I. "POL-AQUA" S.A. 100% kapitału zakładowego Vectra S.A.

  Raport bieżący nr 12/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych "POL-AQUA" Spółka Akcyjna z siedzibą w Piasecznie (dalej "Spółka") informuje, że w dniu 1 kwietnia 2011 r. została podpisana umowa dotycząca sprzedaży p. Markowi Graczykowskiemu (Prezesowi Zarządu Vectra S.A. ) 13 200 000 akcji stanowiących 100% kapitału zakładowego Vectra S.A. uprawniających do 100% głosów na walnym zgromadzen
 • Pismo VECTRA S.A. do wniosku wierzyciela o ogłoszenie upadłości.

  Raport bieżący nr 11/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych "POL-AQUA" Spółka Akcyjna informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał potwierdzenie złożenia do Sądu Rejonowego w Płocku V Wydział Gospodarczy przez Zarządu Spółki pod firmą Vectra Spółka Akcyjna z siedzibą w Płocku pisma do wniosku wierzyciela firmy TEMAX M. Kopcińska i J. Lipczewski Spółka Jawna o ogłoszenie upadłości (zgodnie z raport

Filmy - Vectra (1)