Valentino

Artykuły - Valentino (74)

 • Jak zrobić zakątek pełen kwiatów i ziół

  Jak zrobić zakątek pełen kwiatów i ziół

  Dzięki odrobinie inwencji i ulubionym roślinom zyskasz dodatkowy letni pokój, wymarzoną oazę do wypoczynku na powietrzu.
 • Wiosenne kwiaty w wazonie i ogrodzie. Jak je pielęgnować

  Wiosenne kwiaty w wazonie i ogrodzie. Jak je pielęgnować

  Tulipany, narcyzy, bratki... wszystkie mają swoje małe tajemnice. Poznaj je, by dłużej cieszyły cię swą urodą.
 • Ożywiamy wnętrze kwiatowymi kompozycjami

  Ożywiamy wnętrze kwiatowymi kompozycjami

  Już dziś w marketach i kwiaciarniach cieszą oczy pierwsze wiosenne kwiaty. Zapytaliśmy doświadczoną florystkę, jak je wybierać, pielęgnować i układać w piękne dekoracje.
 • Karl Lagerfeld ani myśli o emeryturze

  Karl Lagerfeld ani myśli o emeryturze

  Mimo, że ma na karku prawie 80 lat, Karl Lagerfeld wciąż projektuje dla trzech domów mody. W ostatnim wywiadzie stwierdził, że wyklucza przejście na emeryturę. "Gdybym tak zrobił, umarłbym i byłbym skończony" - wyznał niestrudzony kreator.
 • Kamień węgielny pod nową Silesia City Center

  Kamień węgielny pod nową Silesia City Center

  Dzięki rozbudowie Silesia City Center, Katowice mają szansę przyciągnąć na zakupy nie tylko mieszkańców Śląska, ale również Czechów, Słowaków i Niemców. W nowej części Silesia City Center pojawią się m.in. sklepy Guess, Red Valentino i Calvin Klein Jeans.
 • Motocyklowe MŚ: Lorenzo i Eliasa najlepsi

  Motocyklowe MŚ: Lorenzo i Eliasa najlepsi

  Hiszpanie Jorge Lorenzo (Yamaha) w klasie MotoGP i Toni Elias (Moriwaki) w Moto2 zapewnili sobie w niedzielę tytuły motocyklowych mistrzów świata, podczas wyścigu o Grand Prix Malezji na torze Sepang. Udało im się to na trzy starty przed końcem rywalizacji.
 • Motocyklowe MŚ: Druga z rzędu wygrana Stonera

  Motocyklowe MŚ: Druga z rzędu wygrana Stonera

  Australijczyk Casey Stoner (Ducati) odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w motocyklowej klasie MotoGP w eliminacjach mistrzostw świata. Po wygranej w Grand Prix Aragonii (Hiszpania), w niedzielę triumfował na japońskim torze w Motegi.
 • Pedrosa najszybszy w Indianapolis

  Hiszpan Dani Pedrosa (Honda) wygrał wyścig motocyklowej klasy MotoGP o Grand Prix na torze w Indianapolis. Drugi był Amerykanin Ben Spies (Yamaha), a trzeci kolejny z Hiszpanów Jorge Lorenzo (Yamaha).
 • Valentino Rossi zamieni Yamahę na Ducati

  Dziewięciokrotny motocyklowy mistrz świata w kategorii MotoGP Valentino Rossi po siedmiu latach rozstaje się z zespołem Yamaha, z którym wywalczył cztery tytuły. Przez kolejne dwa sezony 31-letni Włoch będzie jeździł na Ducati.
 • Motocyklowe MŚ: Lorenzo najszybszy w Brnie

  Motocyklowe MŚ: Lorenzo najszybszy w Brnie

  Hiszpan Jorge Lorenzo (Yamaha) wygrał wyścig motocyklowej klasy MotoGP o Grand Prix Czech na torze w Brnie. Drugi był jego rodak Dani Pedrosa (Honda), a trzeci Australijczyk Casey Stoner (Ducati). Piąte miejsce zajął mistrz świata Valentino Rossi (Yamaha).