Uznam

Artykuły - Uznam (33)

 • Grupa Robyg uzna w przychodach około 470 lokali

  Grupa ROBYG - wraz z jednostkami współkontrolowanymi przez Grupę - w II kwartale 2014 roku planuje uznać w przychodach około 470 lokali.
 • Uznanie przez Sąd wniosku dłużnika

  Raport bieżący nr 26/2014Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd emitenta informuje, że otrzymał w dniu dzisiejszym postanowienie Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach Wydział X Gospodarczy z dnia 13 czerwca 2014 roku o uznaniu wniosku dłużnika Ideon S.A. z dnia 25 marca 2014 roku dotyczącego nadzwyczajnej zmiany stosunków gospodarczych zgodnie z treścią artykułu 298 PUiN i na podstawie art. 299 ust 2 PUiN wyzna
 • Eurolot wznawia wakacyjne połączenia z Heringsdorfem na wyspie Uznam

  Eurolot wznawia wakacyjne połączenia z Heringsdorfem na wyspie Uznam

  Polski przewoźnik Eurolot wznowi w sezonie letnim połączenia z Krakowa do niemieckiego Heringsdorfu. To nadbałtyckie miasteczko leży kilka kilometrów od Świnoujścia.
 • Alpine Bau złożył wniosek o uznanie niewypłacalności

  Alpine Bau złożył wniosek o uznanie niewypłacalności

  Drugi co do wielkości austriacki koncern budowlany - Alpine Bau GmbH - złożył w sądzie wniosek o uznanie niewypłacalności - informują austriackie media, powołując się na rzecznika sądu w Wiedniu. Zagrożone są tysiące miejsc pracy.
 • Niedoszli mordercy gwiazdy uznani winnymi

  Niedoszli mordercy gwiazdy uznani winnymi

  Dwóch mężczyzn, którzy zamierzali uprowadzić i zamordować piosenkarkę Joss Stone, w środę (3 kwietnia) zostało uznanych winnymi zarzucanych im czynów. Jeden z nich został skazany na dożywocie.
 • Żywa legenda, którą uznano za zmarłą

  Żywa legenda, którą uznano za zmarłą

  Amerykański muzyk Sixto Rodriguez nagrał dwie płyty i słuch o nim zaginął. Uznano go za zmarłego. Tymczasem w RPA był idolem i symbolem sprzeciwu wobec niesprawiedliwości. O losach artysty opowiada film "Sugar Man", który 22 lutego trafi do polskich kin.
 • Cieszy się uznaniem widzów i krytyków

  Cieszy się uznaniem widzów i krytyków

  Cieszący się uznaniem szerokiej publiczności thriller "Operacja Argo" Bena Afflecka przekroczył próg 100 milionów dolarów w amerykańskim box office.
 • Deep Purple doczekają uznania?

  Deep Purple doczekają uznania?

  Znane już są tegoroczne nominacje do Rockandrollowego Salonu Sław. W tym roku do prestiżowego muzeum i miana najwybitniejszych artystów rockowych nominowano m.in. zespoły Rush, Procol Harum, Deep Purple i Public Enemy.
 • Istotna umowa - uznanie roszczenia Internity SA o zapłatę kary umownej

  Zarząd Spółki Internity S.A. przekazuje informację o uznaniu roszczenia Internity SA o zapłatę kary umownej w wysokości 800 tys. zł należnej z tytułu niewykonania przedwstępnej umowy sprzedaży z dnia 8 września 2011 roku (informacja o ww. umowie została przekazana w raporcie bieżącym nr 35 z dnia 12 września 2011 roku). Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie
 • Rockman (znów) uznany winnym

  Rockman (znów) uznany winnym

  Pete Doherty do czerwca 2011 roku nie może prowadzić samochodu po tym, jak pożyczył go menedżerowi, który nie miał niezbędnych dokumentów.