utrata wagi

Artykuły - Utrata wagi (8)

 • Utrata wagi szkodzi osobom z chorobą serca

  Utrata wagi szkodzi osobom z chorobą serca

  Zwiększona aktywność fizyczna, a nie utrata wagi, pomaga osobom z chorobą niedokrwienną serca żyć dłużej. Ciekawe ustalenia norweskich naukowców dowodzą, że lepiej ćwiczyć niż chudnąć, by zachować zdrowie.
 • Utrata wagi poprawia sen

  Utrata wagi poprawia sen

  Wystarczy schudnąć zaledwie kilka kilogramów, aby poprawić jakość snu. Badacze udowodnili, że wraz z utratą masy ciała, śpimy lepiej, dłużej i jesteśmy bardziej wypoczęci.
 • DJ Adamus zrzucił 23 kg

  DJ Adamus zrzucił 23 kg

  Juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" przeszedł na dietę, która sprawiła, że zrzucił już 23 kg!
 • Jedz wolniej - szybciej schudniesz

  Jedz wolniej - szybciej schudniesz

  Dietetycy podkreślają, że liczy się nie tylko to, co jemy, ale również w jakim tempie to robimy. Dlatego specjaliści zachęcają do brania mniejszych kęsów i wolniejszego przeżuwania jedzenia. To, jak zapewniają, sposób na to, aby jeść mniej.
 • Lista zakupów - oszczędza czas i... kalorie

  Lista zakupów - oszczędza czas i... kalorie

  Pozwala nie tylko zaoszczędzić czas w sklepie, ale również zachować smukłą sylwetkę. Co? Lista zakupów. Tak przynajmniej wynika z najnowszych badań.
 • Intensywnie ćwiczysz, a twoja waga stoi w miejscu?

  Intensywnie ćwiczysz, a twoja waga stoi w miejscu?

  Czujesz, że możesz być szczuplejsza, zgrabniejsza, lepiej zbudowana, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może czujesz się dobrze ze swoją wagą, ale twoje ciało nie wygląda tak jak powinno?
 • Gwiazdy na wadze

  Gwiazdy na wadze

  Presja w Hollywood jest olbrzymia. Kto chce dłużej pozostać na topie, musi również dbać o swój wygląd. Skutek? Duże skoki na wadze, to niemal codzienność. Kto jest w tym mistrzem?
 • Inwestorów niepokoi waga prezesa

  Duża utrata wagi przez Steve'a Jobs'a, szefa Apple, budzi pytania o stan jego zdrowia i niepokoi akcjonariuszy. Tym bardziej, że firma już raz ukrywała, że Jobs ma raka.

Filmy - Utrata wagi (1)

 • Czy post to sposób na trwałą utratę wagi?

  W czasach, w których otyłość uważa się za jedną z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych, coraz większą popularność zdobywają sobie różnego rodzaju diety. Większość z nich, mimo iż daje szybkie efekty, równie szybko powoduje efekt jojo. Jak szybko zrzucić 10 kg i jednocześnie nie doświadczyć powrotu wagi? O swoich sposobach na stałą utratę wagi opowiedział w „Dzień Dobry TVN” Michael Mosley - dziennikarz i autor książki „Fast 800”. (Dzień Dobry TVN/x-news)