uszkodzone

Artykuły - Uszkodzone (25)

 • Meteoryty poważnie uszkodziły halę łyżwiarską

  Meteoryty poważnie uszkodziły halę łyżwiarską

  Deszcz meteorytów, który spadł w piątek rano nad Uralem, poważnie uszkodził halę do łyżwiarstwa szybkiego w Czelabińsku.
 • Piłka nożna przyczyną uszkodzeń mózgu

  Piłka nożna przyczyną uszkodzeń mózgu

  Piłkarze, którzy często grają głową, narażają się na uszkodzenia mózgu. Takie niepokojące wyniki przynoszą badania, wykonane przez neurologów z Nowego Jorku.
 • Łódzkie: Pożary, uszkodzone dachy

  Dwa pożary budynków gospodarczych od uderzeń piorunów, zerwane lub uszkodzone dachy na co najmniej siedmiu budynkach i połamane konary drzew - to efekty burzy, jaka w niedzielę po południu przeszła nad wschodnią częścią regionu łódzkiego. Synoptycy ostrzegają, że burze w Łódzkiem mogą występować do poniedziałku.
 • Silniki w F-18 uszkodzone przez chmurę pyłu

  Silniki w F-18 uszkodzone przez chmurę pyłu

  Silniki odrzutowe w myśliwcach F-18 latających w fińskich siłach powietrznych i biorących udział w czwartek w ćwiczeniach zostały "znacznie" uszkodzone przez chmurę pyłu po wybuchu wulkanu na Islandii - poinformowały fińskie siły zbrojne.
 • Uszkodzone notebooki HP - skargi Chińczyków

  Uszkodzone notebooki HP - skargi Chińczyków

  Amerykański koncern HP ma problemy w Państwie Środka. Wszystko za sprawą skarg chińskich konsumentów, którzy oceniają, że gwarancje producenta są zbyt ograniczone w porównaniu z tym, co się praktykuje gdzie indziej.
 • Sabotaż? Ktoś uszkodził rosomaki

  Sabotaż? Ktoś uszkodził rosomaki

  Nowe transportery, które MON wysłał do Afganistanu, dojechały na miejsce uszkodzone. Zniszczona została m.in. ich elektronika. Bez niej rosomaki są niezdolne do walki. W grę wchodzi sabotaż - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".
 • Fatalna diagnoza dla Brożka

  Fatalna diagnoza dla Brożka

  Paweł Brożek, który w sobotę podczas meczu ligowego doznał urazu kolana, przeszedł już badania USG oraz RTG. Napastnik Wisły Kraków ma uszkodzone więzadła poboczne oraz rozerwaną torebkę stawową - informuje oficjalny serwis krakowskiego klubu.
 • Najpierw przebijali koło...

  Najpierw przebijali koło...

  Policjanci zatrzymali 34-letniego Andrzeja O. i 31-letnią Katarzynę T. Para wyspecjalizowała się w kradzieżach "na kolec".
 • Uszkodzone baterie Nokii

  Uszkodzone baterie Nokii

  Nokia przyznała, że niektóre modele baterii oznaczone jako BP-6M mogą zwiększać swoją objętość wraz z upływem czasu - aż 3-krotnie. Może to również doprowadzić do problemów z zamknięciem tylnej klapki telefonu.
 • Cud na A4. Nikt nie zginął

  Cud na A4. Nikt nie zginął

  Do 4 nad ranem trwała blokada północnej nitki (kierunek na Wrocław) autostrady A4 na Opolszczyźnie.