uszkodzenia

Artykuły - Uszkodzenia (62)

 • Czy telefon zmoczony w lany poniedziałek wymienią/naprawią na gwarancji?

  Czy telefon zmoczony w lany poniedziałek wymienią/naprawią na gwarancji?

  Według użytkowników smartfonów, zalanie jest drugą najczęstszą przyczyną uszkodzenia telefonu. Uszkodzenie sprzętu wodą w lany poniedziałek nie zostanie naprawione w ramach gwarancji producenckiej, ratunkiem mogą okazać się niektóre opcje ubezpieczenia sprzętu, tzw. przedłużone gwarancje. Okoliczności w jakich doszło do uszkodzenia sprzętu zgłaszane przez właścicieli smartfonów brzmią często jak primaaprilisowy żart.
 • Meteoryty poważnie uszkodziły halę łyżwiarską

  Meteoryty poważnie uszkodziły halę łyżwiarską

  Deszcz meteorytów, który spadł w piątek rano nad Uralem, poważnie uszkodził halę do łyżwiarstwa szybkiego w Czelabińsku.
 • Piłka nożna przyczyną uszkodzeń mózgu

  Piłka nożna przyczyną uszkodzeń mózgu

  Piłkarze, którzy często grają głową, narażają się na uszkodzenia mózgu. Takie niepokojące wyniki przynoszą badania, wykonane przez neurologów z Nowego Jorku.
 • Bierne palenie uszkadza słuch

  Bierne palenie uszkadza słuch

  Najnowsze badania dowodzą, że bierne palenie szkodzi nie tylko naszym płucom, ale także...uszom. Szczególnie zagrożeni są ludzie młodzi.
 • O czym pamiętać odbierając przesyłkę od przewoźnika?

  O czym pamiętać odbierając przesyłkę od przewoźnika?

  Odbierając przesyłkę od przewoźnika odbiorca powinien sprawdzić jej stan. Jeśli tego nie zrobi i przyjmie przesyłkę bez zastrzeżeń, ryzykuje utratę roszczeń wobec przewoźnika. Odbiorcy powinni też pamiętać o tym, że przewoźnik może żądać od nich zapłaty przewoźnego.
 • Obejrzyj przesyłkę, zanim podpiszesz jej odbiór

  Obejrzyj przesyłkę, zanim podpiszesz jej odbiór

  Sprawdzenie stanu przesyłki dostarczonej przez firmę przewozową leży przede wszystkim w interesie odbiorcy. Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń może doprowadzić do utraty prawa do odszkodowania od przewoźnika.
 • Wyjeżdżasz na wschód? Hmm...

  Wyjeżdżasz na wschód? Hmm...

  Wyjeżdżając własnym samochodem np. na Ukrainę, Białoruś czy do Rosji, warto sprawdzić treść polisy Autocasco. Może się bowiem okazać, że nie dostaniemy odszkodowania, jeśli auto zostanie tam uszkodzone czy skradzione. Kamery: Zobacz, jak wygląda sytuacja na drogach.
 • Polisa AC nie zawsze gwarantuje odszkodowanie

  Polisa AC nie zawsze gwarantuje odszkodowanie

  Wyjeżdżając własnym samochodem na weekend majowy np. na Ukrainę, Białoruś czy do Rosji, warto sprawdzić treść polisy Autocasco. Może się bowiem okazać, że nie dostaniemy odszkodowania, jeśli auto zostanie tam uszkodzone czy skradzione.
 • Jasna Góra: Kilka rozwarstwień w obrazie Matki Bożej

  Sześć rozwarstwień znaleźli konserwatorzy podczas dorocznej konserwacji cudownego obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze przed Świętami Wielkiej Nocy. Uszkodzenia zostały usunięte, a obraz być może niedługo trafi za klimatyzowaną zamkniętą przesłonę.
 • Polscy lotnicy o włos od śmierci

  Polscy lotnicy o włos od śmierci

  Na internetowym forum herkybirds.com, poświęconym samolotom Hercules opublikowano zdjęcia polskiego C-130, który 5 lutego awaryjnie lądował w Afganistanie. Wbrew oficjalnym oświadczeniom na zdjęciach widoczne są duże uszkodzenia samolotu.

Filmy - Uszkodzenia (1)

 • Polacy dbają o swoje smartfony

  Polacy traktują swoje telefony lepiej niż Niemcy, Szwajcarzy czy Belgowie! To właśnie nam zdarza się najmniej nieszczęśliwych wypadków ze smartfonami – wynika z badań Square Trade, które zostały przeprowadzone w 18 europejskich państwach. W czołówce rankingu znajdują się Grecja, Włochy oraz Hiszpania.