Usta usta

Artykuły - Usta usta (68)

 • Paweł Wilczak: Serialowy ślub ze znacznie młodszą kobietą

  Paweł Wilczak: Serialowy ślub ze znacznie młodszą kobietą

  Paweł Wilczak tłumaczy, że kontynuacja serialu "Usta usta" to nadal pełna uroku, a przy tym bardzo życiowa historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni. Jego bohatera czekają spore zawirowania w życiu. Czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii (Magdalena Różczka) Adam wraca do Warszawy i informuje przyjaciół, że planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą (Wiktoria Filus). Nie wszyscy jednak podzielają jego ekscytację. Co więcej, mężczyzna musi też popracować nad zaniedbanymi relacjami ze swoim dorastającym synem.
 • Wojciech Mecwaldowski: Depresja? Znam te tematy

  Wojciech Mecwaldowski: Depresja? Znam te tematy

  Wojciech Mecwaldowski przyznaje, że ucieszył go powrót na plan serialu "Usta usta", ale rola okazała się bardziej wymagająca, niż się tego spodziewał. W nowej serii bowiem los ciężko doświadczy jego bohatera, Piotra Nowaka. Mężczyzna znajdzie się na życiowym zakręcie i trudno będzie mu wziąć się w garść. Największym problemem, z jakim przyjdzie mu się zmierzyć, będzie depresja. Wojciech Mecwaldowski uważa, że to bardzo ważny temat, o którym trzeba jak najwięcej mówić, by ludzie nie bagatelizowali sprawy, tylko wykazali chęć zrozumienia.
 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.
 • ​Powstaje kontynuacja serialu "Usta usta"

  ​Powstaje kontynuacja serialu "Usta usta"

  "Usta usta" to serial, który był nadawany na antenie stacji TVN w latach 2010-2011. Doczekał się trzech sezonów, a teraz jego bohaterowie powrócą w kolejnym.
 • Urodziny Wojciecha Mecwaldowskiego

  Urodziny Wojciecha Mecwaldowskiego

  Wojciech Mecwaldowski kończy w czwartek, 5 kwietnia, 32 lata. Jego kariera nabiera rozpędu - niebawem do kin wejdzie kilka filmów z udziałem tego artysty.

Filmy - Usta usta (15)

 • "Jest mu ciężko samemu żyć"

  Piotr Nowak z serialu "Usta Usta" w trzeciej serii wciąż myśli o byłej żonie, ale jednocześnie szuka nowej miłości. Czy mu się uda? Zdradza Wojtek Mecwaldowski.