usta

Artykuły - Usta (27)

Zdjęcia - Usta (1)

 • kobieta.interia.pl
  Akcesoria do makijażu, którymi lepiej się nie dzielić

Filmy - Usta (8)

 • Ćwiczenia i masaże na opadające kąciki ust według Olgi Szemley

  Wraz z wiekiem w skórze zachodzą procesy starzenia, które wpływają na zmianę rysów twarzy. Jednym z efektów są opadające kąciki ust, które nadają twarzy smutny i zacięty wygląd. Jak sobie z nimi radzić? W studiu „Dzień Dobry TVN” instruktorka jogi twarzy Olga Szemley pokazała ćwiczenia i masaże, które zapobiegają opadaniu kącików ust. Jak rozluźnić żuchwę i na czym polega japoński cosmolifting? – Masaże są absolutnym cudem dla skóry – zdradziła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Proste sposoby na piękne usta

  Piękne, gładkie i błyszczące... To ozdoba każdej kobiety. Usta są pokryte delikatną, cienką skórą, podatną na wysuszenie pod wpływem wiatru, słońca i zimna. Dowiedz się, o czym nie wolno zapominać, zwłaszcza podczas jesiennej i zimowej pogody i poznaj proste, tanie domowe sposoby na pielęgnację ust.
 • Jak narysować usta? Poradnik krok po kroku

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować usta - to dziecinnie proste!
 • Jak naturalnie pomalować usta?

  Mocny makijaż ust powoli wychodzi z mody - jest odpowiedni jedynie przy wyrazistych ubraniach, najlepiej na wieczorowe pory. Kobiety coraz częściej decydują się na delikatny makijaż ust, który nie będzie przyciągał wzroku swoją nienaturalnością, a jedynie podkreślał zarys warg i przyjemnie komponował się z resztą twarzy. Jak malować usta, by nie wydawały się sztuczne, a jednocześnie makijaż trzymał się przez wiele godzin? Oto nasza instrukcja - już nigdy nie zrobicie tego inaczej!