usługi dla biznesu

Artykuły - Usługi dla biznesu (9)

 • "Puls Biznesu": Polska trzecia w usługach

  "Puls Biznesu": Polska trzecia w usługach

  Pod względem zatrudnienia w centrach usług biznesowych i IT większe od nas są już tylko Indie i Filipiny - podaje wtorkowy "Puls Biznesu".
 • Zatrudnienie w sektorze usług dla biznesu do końca roku przekroczy 250 tysięcy osób

  Zatrudnienie w sektorze usług dla biznesu do końca roku przekroczy 250 tysięcy osób

  Międzynarodowe korporacje chcą polskich pracowników. Według najnowszych danych ABSL w ciągu dwunastu miesięcy liczba osób pracujących w sektorze nowoczesnych usług biznesowych wzrośnie o około 40 tysięcy osób, i tym samym przekroczy próg 285 tys. zatrudnionych.
 • Polska liderem w sektorze usług dla biznesu

  Polska liderem w sektorze usług dla biznesu

  Polska jest liderem branży przyszłości - informuje "Rzeczpospolita". Wyprzedzamy wszystkich w Europie.
 • Nowe miejsca pracy w Polsce: Mamy szansę być wielką doliną usług biznesowych

  Nowe miejsca pracy w Polsce: Mamy szansę być wielką doliną usług biznesowych

  W Polsce może powstać nawet 100 tysięcy nowych miejsc pracy, gdyż coraz więcej firm jest zainteresowanych przenoszeniem procesów biznesowych nad Wisłę. Szczególnie duży ruch widać w branży usług finansowych - wzrost w tym segmencie jest najwyższy od kilku lat.
 • Polsce rośnie groźny konkurent

  Polsce rośnie groźny konkurent

  Z najnowszego raportu międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dotyczącego czynników wpływających na działalność firm z sektora BPO wynika, że najlepszą lokalizacją świata dla usług outsourcingowych został po raz pierwszy Wietnam.
 • Najemcy z sektora usług dla biznesu nie zwalniają tempa

  Najemcy z sektora usług dla biznesu nie zwalniają tempa

  2014 był kolejnym rokiem dynamicznego rozwoju sektora usług dla biznesu w Polsce. Centra usług z kapitałem zagranicznym wynajęły od początku roku na głównych rynkach biurowych poza stolicą ok. 268 000 m kw. To ponad 60 proc. ogólnego popytu na biura na największych rynkach poza Warszawą.
 • Rośnie zatrudnienie w sektorze usług biznesowych. Na koniec 2015 roku może być wyższe o 20 proc.

  Rośnie zatrudnienie w sektorze usług biznesowych. Na koniec 2015 roku może być wyższe o 20 proc.

  ​W branży centrów usług obsługujących klientów zagranicznych w 2015 r. może znaleźć zatrudnienie 30 tys. osób. Kolejnych inwestorów nad Wisłę przyciągają zarówno kwalifikacje zatrudnionych, jak i szeroka oferta najmu powierzchni biurowych. Nic więc dziwnego, że w obszarze państw regionu Europy Środkowo-Wschodniej 44 proc. wszystkich centrów usług wspólnych jest zlokalizowanych właśnie w Polsce.
 • Impel planuje akwizycje

  Grupa Impel, skupiająca spółki świadczące usługi dla biznesu, przewiduje, iż jej wyniki w roku 2012 będą zbliżone do tych, które wypracowane zostaną w roku bieżącym. Impel rozważa akwizycje kilku małych podmiotów z branży. Zarząd spółki spodziewa się, że w styczniu 2012 roku zakończy się proces podziału spółki, a do obrotu na GPW wprowadzone zostaną akcje Vantage Development, dewelopera będącego dotychczas częścią Impelu - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami Wojciech Rembikowski, wiceprezes zarządu.
 • Impel może w 2001 r. wprowadzić akcje Vantage Development na GPW

  Grupa Impel, skupiająca spółki świadczące usługi dla biznesu, planuje wydzielić działalność deweloperską i przenieść ją w całości do Grupy Vantage Developement, której akcje mogłyby zostać wprowadzone na GPW w III/IV kwartale br. - poinformowali dziennikarzy przedstawiciele Grupy Impel. W tym roku deweloper rozpocznie realizację 2-3 projektów mieszkaniowych oraz dwóch projektów biurowych.