usg piersi

Artykuły - Usg piersi (8)

 • Braster Pro - innowacyjne urządzenie do diagnozowania raka piersi

  Braster Pro - innowacyjne urządzenie do diagnozowania raka piersi

  Braster Pro to urządzenie zalecane do stosowania jako uzupełnienie standardowych metod diagnostycznych raka piersi, używany m.in. przez lekarzy ginekologów i radiologów. Pomimo, że Braster Pro jest dostępny na rynku zaledwie od kilku miesięcy, potwierdziła się już jego przydatność w codziennej praktyce lekarskiej.
 • Badania USG piersi u kobiet w ciąży

  Badania USG piersi u kobiet w ciąży

  U kobiet w ciąży badania USG piersi powinny być wykonywane rutynowo, ponieważ zwiększa to szansę wczesnego wykrycia raka tego gruczołu – przekonują eksperci.
 • Badanie, które ratuje życie

  Badanie, które ratuje życie

  USG piersi to badanie, które daje poczucie kontroli nad własnym życiem, jeżeli jest wykonywane regularnie, czyli raz na 6 miesięcy. Badanie zaleca się kobietom w każdym wieku.
 • Badaj piersi - to bardzo proste!

  Badaj piersi - to bardzo proste!

  Troszcząc się o maluszka, nie zapominaj o sobie. Szczęśliwa mama, to mama zdrowa.
 • 4 sposoby na zastój

  4 sposoby na zastój

  Do zastoju pokarmu dochodzi w wyniku niedokładnego opróżniania piersi przez dziecko. Zbagatelizowanie zatkanych przewodów mlecznych może doprowadzić do zapalenia a nawet ropnia piersi... Co robić, by do tego nie dopuścić?
 • Łagodne guzki w piersiach

  Łagodne guzki w piersiach

  Trzeba je pilnie obserwować, by szybko zareagować, gdy coś zmieni się w ich budowie.
 • Warszawa: Ambulans Zdrowia

  Warszawa: Ambulans Zdrowia

  USG piersi, pomiar ciśnienia, poziomu cholesterolu i cukru we krwi, ocena stanu skóry - wszystkie te badania można dziś bezpłatnie wykonać w Ambulansie Zdrowia, który zaparkował na stołecznym Placu Zamkowym. Akcji patronuje RMF FM.
 • USG ratuje przed rakiem piersi

  USG ratuje przed rakiem piersi

  Rak piersi jest najczęstszym powodem śmierci wśród kobiet. Firma kosmetyczna Avon rozpoczyna kolejną edycję Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi, by ustrzec kobiety przed tą chorobą.