usain bolt

Artykuły - Usain bolt (330)

 • Usain Bolt ma bliźniaki, w sumie już troje dzieci

  Usain Bolt ma bliźniaki, w sumie już troje dzieci

  Usain Bolt i jego dziewczyna Kasi Bennett doczekali się bliźniaków, których nazwali Thunder i Saint Leo. Rodzice ogłosili radosną nowinę na portalach społecznościowych.
 • Amerykański nastolatek szybszy od Usaina Bolta

  Amerykański nastolatek szybszy od Usaina Bolta

  17-letni Amerykanin Erriyon Knighton przebiegł 200 m w 20,11 w zawodach w Jacksonville na Florydzie. To nieoficjalny rekord świata kadetów (U 18), który od blisko 18 lat należał do słynnego Jamajczyka Usaina Bolta.
 • Lekkoatletyka. Usain Bolt: Nie mam na razie cierpliwości, by być trenerem

  Lekkoatletyka. Usain Bolt: Nie mam na razie cierpliwości, by być trenerem

  Rekordzista świata na 100 i 200 m, ośmiokrotny mistrz olimpijski sprinter Usain Bolt przyznał, że nie ma na razie cierpliwości, która jest jego zdaniem niezbędna, by zostać trenerem. Sytuacja się jednak zmienia, bo... cierpliwości uczy go kilkumiesięczna córeczka.
 • Lekkoatletyka. Usain Bolt: Nie sądzę, by ktoś poprawił wkrótce moje rekordy

  Lekkoatletyka. Usain Bolt: Nie sądzę, by ktoś poprawił wkrótce moje rekordy

  Rekordzista świata na 100 i 200 m, ośmiokrotny mistrz olimpijski Usain Bolt uważa, że w najbliższym czasie nikt nie poprawi jego rekordowych osiągnięć. "Myślę, że nikt nie pobije wkrótce moich rekordów. Minie trochę czasu, zanim ktoś dotrze tam, gdzie byłem" - ocenił Jamajczyk.
 • Pomnik Usaina Bolta stanie w jego rodzinnym regionie Trelawny

  Pomnik Usaina Bolta stanie w jego rodzinnym regionie Trelawny

  Pomnik rekordzisty świata na 100 i 200 m, ośmiokrotnego mistrza olimpijskiego Usaina Bolta zostanie odsłonięty w tym roku w jego rodzinnym regionie Trelawny na Jamajce. Poinformowała o tym minister sportu Olivia Grange. Rzeźba stanie na deptaku w stolicy regionu - Falmouth.
 • Lekkoatletyka. Usain Bolt zakażony koronawirusem

  Lekkoatletyka. Usain Bolt zakażony koronawirusem

  Według doniesień angielskich mediów rekordzista świata na 100 i 200 metrów Usain Bolt jest zakażony koronawirusem. Znany sportowiec dzień przed poznaniem wyników świętował swoje 34. urodziny na Jamajce.
 • Usain Bolt nadal przeżywa niepowodzenie na piłkarskiej murawie

  Usain Bolt nadal przeżywa niepowodzenie na piłkarskiej murawie

  Legendarny jamajski lekkoatleta Usain Bolt, który sprinterską karierę zakończył w 2017 r., nadal przeżywa to, że nie udało mu się podpisać profesjonalnego kontraktu piłkarskiego, o czym marzył ."Myślę, że nie miałem uczciwych, równych szans" - powiedział ośmiokrotny mistrz olimpijski.
 • Usain Bolt nie zamierza nakłaniać córeczki do uprawiania sportu

  Usain Bolt nie zamierza nakłaniać córeczki do uprawiania sportu

  Legendarny jamajski lekkoatleta Usain Bolt, który w maju po raz pierwszy został ojcem, nie zamierza nakłaniać córeczki Olympii Lightning do uprawiania sportu. "Będzie robiła to, co zapragnie. Zamierzam ją tylko wspierać, a nie kierować" - powiedział ośmiokrotny mistrz olimpijski.
 • Usain Bolt wyjawił tajemnicę. "Wraz z naszą córką rozpoczęliśmy nowy rozdział"

  Usain Bolt wyjawił tajemnicę. "Wraz z naszą córką rozpoczęliśmy nowy rozdział"

  Gwiazdor światowej lekkoatletyki niespełna dwa miesiące temu został ojcem. Chociaż informacja o nowym potomku szybko obiegła media, Usain Bolt nie zdradził jednego ważnego szczegółu – imienia swojej córeczki. Teraz wreszcie zdradził tajemnicę.
 • Król sprintu Usain Bolt został ojcem

  Król sprintu Usain Bolt został ojcem

  Legendarny lekkoatleta jamajski Usain Bolt po raz pierwszy został ojcem. Jego partnerka Kasi Bennett urodziła córeczkę - poinformowały w poniedziałek lokalne media.

Filmy - Usain bolt (5)

 • Usain Bolt dba o bezpieczeństwo przy grze planszowej. Wideo

  Usain Bolt poważnie traktuje zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii koronawirusa. Nawet podczas gry planszowej z przyjaciółmi stosuje się do zaleceń.
 • Usain Bolt zostanie ojcem. Wideo

  Usain Bolt za pośrednictwem instagrama ogłosił światu dobrą nowinę. Fani natomiast są zachwyceni sesją zdjęciową jego partnerki.
 • Otwarcie stadionu przed igrzyskami w Tokio. Usain Bolt wrócił na bieżnię. Wideo

  Ponad 60 tys. osób zasiadło na trybunach podczas uroczystego otwarcia stadionu narodowego w Tokio, który będzie głównym obiektem zmagań sportowców podczas IO w 2020 roku. Gościem specjalnym był multimedalista olimpijski Usain Bolt. Sprinter wziął udział w mieszanej sztafecie.
 • Usain Bolt już strzela gole w Australii. Wideo

  Usain Bolt po zakończeniu kariery lekkoatletycznej walczy o profesjonalny kontrakt w futbolu. Jamajczyk zdobył swoje dwie pierwsze bramki dla australijskiego Central Coast Mariners w meczu sparingowym z Macarthur South West United. Zespół Bolta wygrał 4-0.