Kobieta - urządzenie

Artykuły - Urządzenie (13)

 • Urządzamy kącik dla maluszka

  Urządzamy kącik dla maluszka

  Nie musisz inwestować zbyt wiele czasu ani pieniędzy, aby niemowlę miało wszystko, czego mu potrzeba.
 • Dwie połówki portfela

  Dwie połówki portfela

  Kochają się i mieszkają razem, ale pieniądze mają osobne, każde na swoim koncie. Brak zaufania? Egoizm? A może pragmatyzm i ostrożność, które mają nie dopuścić do finansowego krachu w związku.
 • Telemedycyna - badania bez kolejek

  Telemedycyna - badania bez kolejek

  Klik. Naciskasz enter i od razu możesz zbadać wzrok, słuch, poziom cukru we krwi, a nawet serce. Nie potrzebujesz wizyty w przychodni, wynik wyślesz e-mailem. Dzięki telemedycynie zadbasz o zdrowie bez wychodzenia z domu.
 • Kondom antygwałtowy dla kobiet

  Kondom antygwałtowy dla kobiet

  W Polsce dochodzi do około 2000 gwałtów rocznie. To dużo, ale w Afryce Południowej ta liczba sięga niemal 2 milionów. To właśnie tam wynaleziono urządzenie, które ma być pułapką na gwałciciela - Rapex.
 • High performance BodyWave

  High performance BodyWave

  Na rynku solaryjnym coraz trudniej zaskoczyć klientów nowymi rozwiązaniami w urządzeniach. Nowoczesne solaria mają już niezwykle wiele różnorodnych udogodnień, począwszy od klimatyzacji, poprzez bryzę, aromę, systemy muzyczne, kończąc na systemach audio.
 • Empetrójka pod choinkę

  Empetrójka pod choinkę

  W dostępnych na rynku odtwarzaczach audio, znanych wszystkim pod nazwą "empetrójki", zadziwia liczba funkcji, wzrost parametrów z roku na rok i... kolory. W tym natłoku informacji zwróć uwagę, czy dostajesz to, czego naprawdę potrzebujesz.
 • Przenośne EKG

  Przenośne EKG

  W Interuniversity Micro-Electronic Centre (IMEC), niezależnym instytucie badawczym w Eindhoven, powstało urządzenie, które można uznać za nowocześniejszą wersję Holtera.
 • Remedium na bóle głowy

  Remedium na bóle głowy

  Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley opracowali urządzenie, które uchroni przed migrenowym bólem głowy, wywoływanym m.in. przez czerwone wino.
 • Fitness dla leniwych

  Fitness dla leniwych

  Chcesz się pozbyć zbędnych kilogramów, ale jesteś leniwy. Nie martw się, naukowcy z University of Warwick opracowali urządzenie umożliwiające osobom niezbyt skorym do ćwiczeń poprawę sprawności fizycznej.
 • Dziwne wynalazki

  Uchwyt na papier toaletowy z przeglądarką internetową oraz podłączona do sieci deska do krojenia - to tylko niektóre nowatorskie wynalazki zaprezentowane na wystawie Idealny Brytyjski Dom. Na pozór są dziwne, ale wynalazki te naprawdę są praktyczne i znacznie mogą ułatwić życie.