Urszula Grabowska

Artykuły - Urszula Grabowska (72)

 • "Joanna": Najlepsza rola Urszuli Grabowskiej

  "Joanna": Najlepsza rola Urszuli Grabowskiej

  W czwartek, 26 listopada, mija dokładnie 10 lat od premiery filmu "Joanna" w reżyserii Feliksa Falka. Produkcja, nagrodzona na festiwalu w Gdyni za najlepszą reżyserię i scenariusz, była aktorskim popisem Urszuli Grabowskiej.
 • Urszula Grabowska: Wystarczy odrobina wyobraźni

  Urszula Grabowska: Wystarczy odrobina wyobraźni

  W filmie "Wspomnienie lata" nie tylko musiała przenieść się do lat 70. XX wieku; dodatkowo jej ekranowym partnerem był 13-letni debiutant. Urszula Grabowska w rozmowie z Filipem Nowobilskim opowiedziała o pracy na planie nowego filmu Adama Guzińskiego.
 • Urszula Grabowska: Nie ma litości dla bandytów

  Urszula Grabowska: Nie ma litości dla bandytów

  Jako zasadnicza inspektor Ewa Korman w serialu "Skazane" ściga zorganizowaną przestępczość, a w krakowskiej PWST Urszula Grabowska przygotowuje studentów drugiego roku aktorstwa do zawodu.
 • "Na krawędzi": Co w drugim sezonie?

  "Na krawędzi": Co w drugim sezonie?

  Handel narkotykami, eksperymenty z niebezpiecznymi lekami oraz nielegalne adopcje. W drugim sezonie "Na krawędzi" akcja skupi się wokół poszukiwań porwanego niemowlęcia.
 • Urszula Grabowska: Jeśli uważam, że coś jest ważne, walczę

  Urszula Grabowska: Jeśli uważam, że coś jest ważne, walczę

  Gra w serialu „Na krawędzi”, ale nie odpuszcza swojego ukochanego teatru w Krakowie. Anielska uroda nie przeszkadza jej twardo stąpać po ziemi. Pasję pogodziła z rodziną, choć nie ukrywa, że konieczne były kompromisy.
 • Nie czeka na komedie

  Nie czeka na komedie

  Urszula Grabowska uważa, że każda metoda walki ze złem jest słuszna. Dlatego lubi Martę Sajno - postać, którą gra w serialu "Na krawędzi".

Zdjęcia - Urszula Grabowska (10)

 • film.interia.pl
  Orły 2016: Najlepsze kreacje

Filmy - Urszula Grabowska (13)

 • Urszula Grabowska o roli w filmie "Wspomnienie lata"

  Urszula Grabowska była gościem krakowskiego festiwalu Netia Off Camera. W rozmowie z Filipem Nowobilskim aktorka opowiedziała, w jaki sposób dostała się do obsady filmu Adama Guzińskiego "Wspomnienie lata", podzieliła się też wrażeniami ze współpracy ze swoim ekranowym synem, granym przez 13-letniego debiutanta Maxa Jastrzębskiego.
 • "Syberiada polska"

  "Syberiada polska" to epicka opowieść o Polakach, Ukraińcach i Żydach, mieszkańcach polskiej wsi Czerwony Jar. Losy przesiedlonych obserwujemy z perspektywy młodego Staszka (Paweł Krucz), który w latach 40. ubiegłego wieku trafia na Syberię wraz z ojcem (Adam Woronowicz), matką (Urszula Grabowska) i bratem (Marcin Walewski).
 • Urszula Grabowska w nowym serialu

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu kryminalnego "Na krawędzi" z Urszulą Grabowską w roli głównej. Aktorka opowiedziała nam o bohaterce serialu.