urodziny

Synonimy:
urodzin,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Urodziny (893)

Filmy - Urodziny (52)

 • Lama świętuje urodziny tortem dla zwierząt

  Huczne przyjęcie odbyło się w zoo w Denver. Lama, mieszkanka zoo świętowała swoje urodziny wyjątkowym tortem dla zwierząt. Zwierzak podzielił się słodkościami ze swoim przyjacielem.
 • Mężczyzna zgubił sztuczną szczękę w trakcie zdmuchiwania świeczek

  Zabawna sytuacja zdarzyła się w trakcie urodzin starszego pana. 73-latek właśnie szykował się do zdmuchnięcia świeczek. Jednak czujne oko kamery i zgromadzeni wkoło goście zamiast porządnego zdmuchnięcia zobaczyli... wypadającą sztuczną szczękę. Zobaczcie, jaka była ich reakcja!
 • 84-latka wyzwała żołnierza na pojedynek w pompki. Finał?

  Porucznik Maggie DeSanti w tym roku świętowała 84 urodziny. Podczas wojny w Wietnamie latała helikopterami, pracowała też jako sanitariuszka pomagając rannym żołnierzom. USA nie zapomina o swoich weteranach i ponownie postanowiło odznaczyć dzielną obywatelkę. Całą uroczystość uświetnić miał lot do Arizony. Humory dopisywały, seniorka wpadła więc na niecodzienny pomysł. Wyzwała jednego z ochroniarzy w pojedynku na pompki. Odłożyła laskę, położyła się na ziemi i zrobiła dziesięć powtórzeń. (STORYFUL/x-news)
 • Urodzinowa impreza wydr. Jak się bawiły?

  Wydry w zoo w Dallas obchodziły ostatnio urodziny. Zabawa była przednia, a zwierzaki doczekały się nawet własnego tortu. (STORYFUL/x-news)