urodziny

Synonimy:
urodzin,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Urodziny (1739)

 • ​Urodziny bez prezentów

  ​Urodziny bez prezentów

  Czasami trzeba iść po prąd. Jedną z najtrudniejszych decyzji, przed którą staje każdy rodzic, jest kwestia organizacji urodzin dziecka. Trudno wyobrazić sobie taką imprezę bez tłumu gości, tortu i prezentów. Tymczasem coraz modniejsze stają się przyjęcia, na których nie znajdziemy podarunków.
 • Piąte urodziny Poland Business Run!

  Piąte urodziny Poland Business Run!

  Już po raz piąty drużyny z różnych miast Polski staną na starcie, aby pomóc podopiecznym między innymi Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. 4 września w charytatywnej sztafecie pobiegną mieszkańcy Krakowa, Warszawy, Poznania, Katowic, Łodzi, Wrocławia i po raz pierwszy - Gdańska.
 • Fani pamiętali o święcie Błaszczykowskiego!

  Fani pamiętali o święcie Błaszczykowskiego!

  14 grudnia Jakub Błaszczykowski skończył 29 lat. Fani nie zapomnieli o święcie reprezentanta Polski!
 • MŚ 2014: Messi, Lampard, Cassano... Urodziny na mundialu

  MŚ 2014: Messi, Lampard, Cassano... Urodziny na mundialu

  Argentyńczyk Lionel Messi, Anglik Frank Lampard, Urugwajczyk Fernando Muslera oraz Włosi Alberto Aquilani i Antonio Cassano są wśród piłkarzy, którzy podczas mistrzostw świata w Brazylii będą obchodzić urodziny.
 • 70 lat Diany Ross

  70 lat Diany Ross

  Amerykańska wokalistka Diana Ross obchodzi w środę (26 marca) 70. urodziny. Mimo wieku, nie rezygnuje z występów na estradach całego świata. Przyznaje jednak, że teraz większą wagę przykłada do relacji z pięciorgiem swoich dzieci.

Filmy - Urodziny (32)

 • Tańczący koń na środku salonu. Przesada?

  Z jednej strony można powiedzieć, że jest to dość oryginalne obchodzenie urodzin. Z drugiej czy nie jest to już przesada?
 • Te urodziny zapamięta na długo. Dlaczego?

  Chłopak obchodził dwudzieste ósme urodziny w otoczeniu całej rodziny. Byli starsi, młodsi, rodzice, bracia i siostry wraz z dziećmi. Wszystko pięknie i idealnie. Do czasu zdmuchiwania świeczek...
 • Urodziny, które zapamięta na bardzo długo

  Te urodziny zapamięta na długo. Koleżanki postanowiły przygotować dziewczynie tort wraz ze świeczkami, które miała zdmuchnąć. Kiedy tylko pochyliła się nad nimi... Nie uwierzycie.
 • Kobieta została znokautowana tubą z konfetti

  Rodzina celebrowała osiemnaste urodziny dziewczyny w Nowy Rok. Był szampan oraz konfetti. No właśnie. Nie wiadomo, czy to był wypadek czy zaplanowana akcja, ale jeden z członków w pewnym momencie zabawy wystrzelił tubę z konfetti prosto w twarz dziewczyny stojącej na przeciwko. Na szczęście nikomu nic się nie stało.