urodziny

Synonimy:
urodzin,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Urodziny (893)

Filmy - Urodziny (50)

 • 84-latka wyzwała żołnierza na pojedynek w pompki. Finał?

  Porucznik Maggie DeSanti w tym roku świętowała 84 urodziny. Podczas wojny w Wietnamie latała helikopterami, pracowała też jako sanitariuszka pomagając rannym żołnierzom. USA nie zapomina o swoich weteranach i ponownie postanowiło odznaczyć dzielną obywatelkę. Całą uroczystość uświetnić miał lot do Arizony. Humory dopisywały, seniorka wpadła więc na niecodzienny pomysł. Wyzwała jednego z ochroniarzy w pojedynku na pompki. Odłożyła laskę, położyła się na ziemi i zrobiła dziesięć powtórzeń. (STORYFUL/x-news)
 • Urodzinowa impreza wydr. Jak się bawiły?

  Wydry w zoo w Dallas obchodziły ostatnio urodziny. Zabawa była przednia, a zwierzaki doczekały się nawet własnego tortu. (STORYFUL/x-news)
 • Psia impreza urodzinowa. Zwierzęta pływały i skakały do basenu

  We wtorek we wsi Maybee w stanie Michigan odbyła się psia impreza urodzinowa. Siedmioletni labrador Barkley wspólnie z psimi kolegami bawił się w basenie. Jak widać psom humory dopisywały. (STORYFUL/x-news)
 • Wujek bohaterem urodzin. Co zrobił?

  Dziecko obchodziło swoje pierwsze urodziny. Został posadzony w foteliku i postawiony przed nim został tort. Chwila wiercenia się i ciastko leciało prosto na ziemię. I wtedy do akcji wkroczył wujek.