uroda

Artykuły - Uroda (295)

Filmy - Uroda (185)

 • Piękna trenerka fitness zachwyca urodą. Kto to?

  Kerri Hayes jest modelką i trenerką fitness. Mieszkająca w USA piękność zachwyca tysiące ludzi. Jest żywym dowodem na to, że poprzez trening można pięknie wyrzeźbić swoje ciało. (STORYFUL/x-news)
 • Piękność z Australii. Lekkoatletka wyróżnia się urodą

  Morgan Mitchell jest wielokrotną mistrzynią Australii. Lekkoatletka specjalizuje się w biegach na 400 i 800 metrów. Biegaczka uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, gdzie awansowała do półfinału w biegu na 400 metrów. Zawodniczka jest filarem australijskiej sztafety 4x400 metrów. Na odbywających się obecnie mistrzostwach świata w Dausze startowała na dystansie 800 metrów i awansowała do półfinału. Jej życiowy partner - Devon Allen również jest lekkoatletą. Amerykanin specjalizuje się w biegu na 110 metrów przez płotki. (Agencja TVN/x-news)
 • Piękna golfistka zachwyca nie tylko umiejętnościami

  Blair O'Neal od lat związana jest ze środowiskiem golfowym. Sama uprawia tę dyscyplinę, jest także telewizyjną prezenterką i modelką. Amerykanka zachwyca fanów za oceanem niebanalną urodą. (STORYFUL/x-news)
 • Węgierska pływaczka zachwyca wyjątkową urodą. Kto to?

  Zsuzsanna Jakabos to węgierska pływaczka specjalizująca się w stylu zmiennym i dwukrotna złota medalistka mistrzostw Europy ma basenie 25-metrowym. Jej największe sukcesy to mistrzostwo Europy na dystansie 200 m stylem motylkowym i 400 m stylem zmiennym. Zawodniczka na europejskim czempionacie triumfowała także w sztafecie 4 × 200 m stylem dowolnym. Mierząca 185 cm Węgierka zachwyca wyjątkową urodą i nienaganną sylwetką. (Agencja TVN/x-news)