uroczystości pogrzebowe

Artykuły - Uroczystości pogrzebowe (-6)

 • Pogrzeb czworga rodzeństwa, które utonęło w Warcie

  Pogrzeb czworga rodzeństwa, które utonęło w Warcie

  Na cmentarzu w Trębaczewie odbyły się w sobotę uroczystości pogrzebowe czworga rodzeństwa w wieku do 7 do 15 lat, które utonęło porwane przez nurt Warty w pobliżu Działoszyna (woj. łódzkie). Życzeniem rodziny było, by pogrzeb dzieci był uroczystością prywatną
 • Żałoba po śmierci czworga dzieci. Podano datę pogrzebu

  Żałoba po śmierci czworga dzieci. Podano datę pogrzebu

  Na cmentarzu w Trębaczewie odbędą się w sobotę uroczystości pogrzebowe czworga rodzeństwa w wieku do 7 do 15 lat, które utonęło porwane przez nurt Warty w pobliżu Działoszyna (woj. łódzkie). Od czwartku na terenie miasta i gminy Działoszyn obowiązuje dwudniowa żałoba.
 • Pogrzeb strażaków, którzy utonęli podczas akcji ratowniczej

  Pogrzeb strażaków, którzy utonęli podczas akcji ratowniczej

  Uroczystości pogrzebowe dwóch strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Raczkach (woj. podlaskie) odbyły się w środę w tej miejscowości. Strażacy utopili się w studni, ratując mężczyznę, który do niej wpadł.
 • Utrudnienia w ruchu w związku z pogrzebem kard. Glempa

  W weekend i poniedziałek na Krakowskim Przedmieściu, Starym Mieście oraz Wisłostradzie wystąpią trudności w ruchu i parkowaniu w związku z uroczystościami pogrzebowymi prymasa seniora kard. Józefa Glempa - poinformował w piątek stołeczny ratusz.

Filmy - Uroczystości pogrzebowe (1)

 • Znane osobistości żegnają Andrzeja Wajdę

  W Krakowie odbywają się uroczystości pożegnalne Andrzeja Wajdy. Wśród osób oddających ostatni hołd wybitnemu polskiemu reżyserowi znaleźli się m.in.: Krystyna Janda, Marek Kondrat, Beata Tyszkiewicz, były prezydent - Bronisław Komorowski z małżonką czy minister kultury - Piotr Gliński.