urlop

Synonimy:
urlopy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Urlop (986)

Filmy - Urlop (50)

 • Jak przetrwać stres pourlopowy?

  Wakacje to czas urlopów i planowanych wyjazdów. Gdy urlop dobiegnie końca i czas wrócić do pracy, może pojawić się stan podenerwowania i obniżenia nastroju. O tym, jak bez stresu wrócić do pracy po urlopie, opowiedział w programie "Dzień Dobry Wakacje" socjolog Tomasz Sobierajski. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy zagraniczne urlopy w sierpniu okażą się tańsze

  Jak zmieniające się kursy walut wpłyną na koszt naszych zagranicznych urlopów w sierpniu? Te wyjazdy, za które zapłacimy w euro będą tańsze. Turcja jest popularna, ale katastrofa waluty tego kraju nie wpływa na zniżkę cen.
 • Wakacje nad Bałtykiem są tańsze o 20 procent

  Niecałe 1 900 zł za wakacyjny apartament i 2 800 zł za pokój w cztero- lub pięciogwiazdkowym hotelu. Co najmniej tyle w tym roku musi wydać czteroosobowa rodzina planując tydzień wakacji w lipcu lub w sierpniu nad polskim morzem – wynika z szacunków platformy rezerwacyjnej VacationClub. – W porównaniu z zachodnimi i południowymi zagranicznymi kurortami Polska nadal oferuje ceny na kieszeń Polaków – twierdzą hotelarze.
 • Uważaj na pięć kosztownych wakacyjnych pułapek

  Tanie i długie wakacje to marzenie każdego turysty. Na długo przed urlopem zaczynamy szukać niedrogich lotów, korzystnych ofert wynajmu kwatery i promocji na akcesoria plażowe. Przy ekonomicznym planowaniu wyjazdu musimy jednak zachować wyjątkową czujność. Nasza wymarzona podróż za jeden uśmiech może zmienić się w kosztowny koszmar, jeśli popełnimy jeden z częstych turystycznych błędów.