upiększanie

Artykuły - Upiększanie (2)

 • Komisja ukróci zabawy w upiększanie wyników

  KPWiG chce ukrócić sztuczne podbijanie kursów akcji w ostatnich sekundach sesji. Komisja podejrzewa, że takie praktyki uprawiają zarządzający aktywami w TFI oraz OFE.
 • Czas upiększania wyników

  Kursy przynajmniej 16 spółek mogą rosnąć ze względu na zbliżający się koniec roku i związany z tym "window dressing", czyli sztuczne podnoszenie wycen akcji. W niektórych przypadkach to zjawisko już mogło się zacząć - wynika z analizy PARKIETU.

Filmy - Upiększanie (2)

 • Domowy sposób na mydełko glicerynowe

  Mydełka glicerynowe to świetny sposób na codzienną pielęgnację skóry. Nie tylko zmiękcza skórę i nawilża ją, ale również łagodzi podrażnienia, zaś sam proces mycia jest bezpieczny i delikatny. Warto zadbać, by mydło, którego używamy, było nieinwazyjne i składało się z naturalnych składników i aromatów. Nie trzeba jednak wydawać fortuny w mydlarniach na glicerynowe mydła - można je zrobić samodzielnie w domu! Zobaczcie nasz przepis, jest banalny!
 • Jak zrobić domową maseczkę dla przetłuszczającej się skóry?

  Przetłuszczająca się skóra to zmora każdego, niezależnie od płci. Nieprzyjemna w dotyku, również nie wygląda zachęcająco. Drogerie i apteki mają mnóstwo specyfików, które - poza wysoką ceną - nie zawsze są skuteczne na każdy przypadek. Mamy dla was propozycję na domowej roboty maseczkę dla skóry przetłuszczającej się - to idealny i tani wstęp do walki z tego typu przypadłościami, która pomoże utrzymać naszą skórę w lepszej kondycji.