UPC Polska Sp. z o.o.

Artykuły - UPC Polska Sp. z o.o. (41)

 • UPC Polska przejmie Multimedia Polska za 3 mld zł

  UPC Polska przejmie Multimedia Polska za 3 mld zł

  Liberty Global ogłosiło, że UPC Polska podpisało przedwstępną umowę zakupu akcji spółki Multimedia Polska, trzeciego co do wielkości operatora kablowego na polskim rynku. Jak czytamy w komunikacie, dzięki transakcji wzrośnie skala działalności UPC Polska, co pozwoli operatorowi skuteczniej konkurować na rynku oraz inwestować w rozwój i innowacje, które przyniosą korzyści polskim klientom i firmom.
 • STARS.TV w ofercie cyfrowej UPC Polska

  STARS.TV w ofercie cyfrowej UPC Polska

  Od 26 września 2013 roku muzyczna oferta UPC Polska została poszerzona o nowy kanał. Do 15 muzycznych kanałów i niemal 100 koncertów dostępnych w UPC NA ŻĄDANIE dołącza nowa propozycja - STARS.TV. Dostęp do tysięcy kultowych przebojów ostatnich dekad zyskają klienci pakietu Max Extra HD, a dodatkowo, w ramach promocji, kanał będzie przez najbliższe miesiące udostępniony także klientom pakietu Select Extra HD.
 • UPC na stałe odkodowuje 35 kanałów cyfrowych

  UPC na stałe odkodowuje 35 kanałów cyfrowych

  UPC udostępnia 35 niekodowanych kanałów cyfrowych, w tym także HD, abonentom telewizji UPC. Klienci minimalnych pakietów analogowych otrzymają dostęp do wielu nowych kanałów, w bogatszej ofercie niż proponowana przez naziemną telewizję cyfrową oraz inne sieci kablowe. Dotychczasowym klientom gwarantuje to także nieograniczoną możliwość oglądania telewizji w cyfrowej jakości na wielu odbiornikach telewizyjnych.
 • UPC - superszybki internet dla studentów i nie tylko

  UPC - superszybki internet dla studentów i nie tylko

  UPC Polska startuje z nową promocją skierowaną głównie do studentów, choć mogą korzystać z niej wszyscy nowi klienci. Co jest jej główną atrakcją? Internet 250Mb/s.
 • UPC Polska: 4 kanały znikają, ale będą też nowe

  UPC Polska: 4 kanały znikają, ale będą też nowe

  UPC Polska, największy w Polsce operator telewizji kablowej, planuje zmiany w ofercie telewizji cyfrowej. Z oferty wyłączone zostaną cztery kanały telewizyjne: ESPN America, ESPN Classic, Hot TV/Ezo TV oraz myZen.TV HD. Operator zapewnia jednak, że w zamian wzbogaci ofertę o nowe pozycje programowe, ale na razie nie ujawnia jakie.
 • Postawią na droższe pakiety

  Postawią na droższe pakiety

  Nadchodzi czas wyższych cen - mówią operatorzy płatnej telewizji. Chcą 10-20 zł więcej za nowe usługi.
 • Internet o prędkości 250 Mb/s w ofercie UPC

  Internet o prędkości 250 Mb/s w ofercie UPC

  Od 8 maja 2013 roku UPC Polska oferuje usługę internetową o prędkości pobierania do 250 Mb/s i wysyłania 20 Mb/s przez całą dobę.
 • UPC sprzedaje część sieci Astra!

  UPC sprzedaje część sieci Astra!

  Netia podpisała z UPC Polska umowę, na mocy której nabędzie część infrastruktury dawnej telewizji kablowej Aster. Tym samym zwiększy zasięg sieci własnej o 17 proc. do 2,8 mln lokali - podała spółka w komunikacie. Transakcja nie będzie miała istotnego wpływu na prognozę finansową spółki na 2013 r.
 • Korekta raportu nr 61/2012 - realizacja zamówień dla UPC Polska sp. z o.o. spełniających łącznie kryterium umowy znaczącej

  Raport bieżący nr 61/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd B3System S.A. [dalej B3System] informuje, że w raporcie nr 61/2012 dotyczącym realizacji zamówień dla UPC Polska sp. z o.o. [dalej UPC] spełniających łącznie kryterium umowy znaczącej znalazły się błędne dane w odniesieniu do: a) łącznej wartości netto zamówień przyjętych do realizacji przez B3System z UPC w okresie objętym raportem, która wynosiła 3 561 190,91 złotych, a n
 • Przyjęcie do realizacji zamówień dla UPC Polska sp. z o.o. spełniających łącznie kryterium umowy znaczącej

  Raport bieżący nr 64/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd B3System S.A. informuje, że w dniach 3 i 4 grudnia 2012 r. przyjął do realizacji zamówienia od UPC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [UPC], których przedmiotem jest dostawa sprzętu informatycznego oraz licencji na oprogramowanie informatyczne. Łączna wartość netto zamówień przyjętych do realizacji przez B3System z UPC w okresie od dnia 22 listopada 2012r. do dnia 4