UPC Polska

Artykuły - UPC Polska (72)

 • UPC Polska z kanałami 4K w ofercie

  UPC Polska z kanałami 4K w ofercie

  Oferta sieci UPC Polska (Liberty Global) powiększyła się o kolejne kanały, takie jak Ultra TV HD, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Insight TV UHD i wPolsce.pl 4K. Dodajmy, iż abonenci sieci UPC Polska mieli już dostęp do stacji wPolsce.pl w wysokiej rozdzielczości (wPolsce.pl HD) - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki. Udostępnienie przez operatora kanałów 4K ma związek z wprowadzeniem przez niego do oferty dekodera UPC 4K TV Box.
 • Rząd i UPC - internet dla nauczycieli będzie za darmo

  Rząd i UPC - internet dla nauczycieli będzie za darmo

  Rząd na oficjalnej witrynie poinformował, iż współpracuje z firmą UPC Polska, aby zapewnić wszystkim nauczycielom dostęp do darmowego internetu - czytamy w "Rzeczpospolitej".
 • UOKiK nałożył na UPC Polska gigantyczną karę

  UOKiK nałożył na UPC Polska gigantyczną karę

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na UPC Polska blisko 33 mln zł kary m.in. za możliwość jednostronnego podwyższania abonamentu za kablówkę oraz zmiany istotnych warunków w wykonywanych umowach - podał UOKiK w komunikacie. UPC musi oddać klientom niesłusznie naliczone opłaty.
 • Austria. KE zgadza się na przejęcie UPC przez T-Mobile

  Austria. KE zgadza się na przejęcie UPC przez T-Mobile

  UPC Austria może być przejęte przez T-Mobile Austria. Zgodę wydała Komisja Europejska.
 • UPC Polska pozostaje zainteresowane przejęciami

  UPC Polska pozostaje zainteresowane przejęciami

  UPC Polska po zakończeniu negocjacji z Multimedia Polska nadal pozostaje zainteresowane przejęciami na polskim rynku telekomunikacyjnym - poinformował podczas konferencji Robert Redeleanu, prezes UPC Polska.
 • UPC Polska wycofało wniosek o zgodę na koncentrację

  UPC Polska wycofało wniosek o przejęcie kontroli nad spółką Multimedia Polska - poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w piątkowym komunikacie. Zdaniem UOKiK w wyniku koncentracji mieszkańcy kilkunastu miast mogliby płacić więcej za internet i telewizję kablową.
 • UPC Polska: Dekoder 4K w 2019 roku

  UPC Polska: Dekoder 4K w 2019 roku

  Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska, był dostępny do dyspozycji użytkowników społeczności UPC za pośrednictwem czatu na zasadzie AMA (ask me anything). Jedną z ciekawszych informacji, jakie przekazał, była zapowiedź wprowadzenia w 2019 roku dekodera obsługującego rozdzielczość 4K.
 • UPC: Kanały Grupy TVN w Replay TV

  UPC: Kanały Grupy TVN w Replay TV

  UPC oraz Grupa TVN porozumiały się w sprawie dostępności kanałów TVN w funkcji Replay TV. To bezpłatna usługa umożliwiająca odtworzenie wybranych audycji w ramach programów telewizyjnych do siedmiu dni po ich emisji lub oglądanie od początku audycji, która już trwa.
 • Rekomendacje i analizy: Cyfrowy Polsat liderem

  Rekomendacje i analizy: Cyfrowy Polsat liderem

  Analitycy DM PKO BP ocenili nasz sektor spółek telekomunikacyjnych. Najlepiej wypadł Cyfrowy Polsat, na przeciwnym biegu jest Netia I Oragne Polska. Zdaniem analityków , operatorzy stacjonarni muszą zmierzyć się presją na przychody z głosowej telefonii stacjonarnej i silną konkurencją ze strony kablówek.
 • Rośnie konkurencja na rynku telekomunikacyjnym

  Rośnie konkurencja na rynku telekomunikacyjnym

  Rynek telekomunikacyjny staje się coraz bardziej konkurencyjny. Operatorzy kablowi, mobilni, stacjonarni czy satelitarni oferują podobne pakiety. Wyróżnić mogą się jednak jakością usług, ich większą dostępnością i szerszym zasięgiem. Szykuje się wojna o miliony gospodarstw domowych.