UPC Polska

Artykuły - UPC Polska (30)

 • UPC Polska pozostaje zainteresowane przejęciami

  UPC Polska pozostaje zainteresowane przejęciami

  UPC Polska po zakończeniu negocjacji z Multimedia Polska nadal pozostaje zainteresowane przejęciami na polskim rynku telekomunikacyjnym - poinformował podczas konferencji Robert Redeleanu, prezes UPC Polska.
 • UPC Polska wycofało wniosek o zgodę na koncentrację

  UPC Polska wycofało wniosek o przejęcie kontroli nad spółką Multimedia Polska - poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w piątkowym komunikacie. Zdaniem UOKiK w wyniku koncentracji mieszkańcy kilkunastu miast mogliby płacić więcej za internet i telewizję kablową.
 • UPC Polska: Dekoder 4K w 2019 roku

  UPC Polska: Dekoder 4K w 2019 roku

  Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska, był dostępny do dyspozycji użytkowników społeczności UPC za pośrednictwem czatu na zasadzie AMA (ask me anything). Jedną z ciekawszych informacji, jakie przekazał, była zapowiedź wprowadzenia w 2019 roku dekodera obsługującego rozdzielczość 4K.
 • UPC: Kanały Grupy TVN w Replay TV

  UPC: Kanały Grupy TVN w Replay TV

  UPC oraz Grupa TVN porozumiały się w sprawie dostępności kanałów TVN w funkcji Replay TV. To bezpłatna usługa umożliwiająca odtworzenie wybranych audycji w ramach programów telewizyjnych do siedmiu dni po ich emisji lub oglądanie od początku audycji, która już trwa.
 • Rekomendacje i analizy: Cyfrowy Polsat liderem

  Rekomendacje i analizy: Cyfrowy Polsat liderem

  Analitycy DM PKO BP ocenili nasz sektor spółek telekomunikacyjnych. Najlepiej wypadł Cyfrowy Polsat, na przeciwnym biegu jest Netia I Oragne Polska. Zdaniem analityków , operatorzy stacjonarni muszą zmierzyć się presją na przychody z głosowej telefonii stacjonarnej i silną konkurencją ze strony kablówek.
 • Rośnie konkurencja na rynku telekomunikacyjnym

  Rośnie konkurencja na rynku telekomunikacyjnym

  Rynek telekomunikacyjny staje się coraz bardziej konkurencyjny. Operatorzy kablowi, mobilni, stacjonarni czy satelitarni oferują podobne pakiety. Wyróżnić mogą się jednak jakością usług, ich większą dostępnością i szerszym zasięgiem. Szykuje się wojna o miliony gospodarstw domowych.
 • Netflix w 2017 w UPC Polska

  Netflix w 2017 w UPC Polska

  Liberty Global, właściciel UPC Polska, zawarł wieloletnią umowę partnerską z Netfliksem, przewidującą udostępnienie należących do Netfliksa treści klientom Liberty Global, korzystającym z usług telewizji, w ponad 30 krajach na całym świecie. Uruchomienie usługi Netflix na nowoczesnych platformach telewizyjnych Liberty Global umożliwi abonentom korzystającym z usług telewizji Liberty Global w Europie, Ameryce Południowej i rejonie Karaibów dostęp do wielu znanych filmów, seriali i programów dla dzieci produkowanych przez Netfliksa.
 • UPC zgodnie z zapowiedziami porządkuje analog

  UPC zgodnie z zapowiedziami porządkuje analog

  Tak jak operator UPC Polska zapowiadał - 11 lipca w wybranych lokalizacjach doszło do redukcji oferty kanałów analogowych oraz jej uporządkowania. Liczba kanałów zmniejszyła się z 48 do 30 i dodatkowo zamieniono część stacji, aby zestaw kanałów dostępnych w przekazie analogowym odpowiadał ofercie bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Zmiana nie obejmuje wszystkich lokalizacji.
 • UPC redukuje kanały analogowe - zobacz, co uległo zmianie

  UPC redukuje kanały analogowe - zobacz, co uległo zmianie

  11 lipca w wybranych lokalizacjach doszło do redukcji oferty kanałów analogowych UPC Polska oraz jej uporządkowania. Liczba kanałów zmniejszyła się z 48 do 30 i dodatkowo zamieniono część stacji, aby zestaw kanałów dostępnych w przekazie analogowym odpowiadał ofercie bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Zmiana nie obejmuje wszystkich lokalizacji.
 • UPC: W Krakowie 11 lipca redukcja analogu

  UPC: W Krakowie 11 lipca redukcja analogu

  Sieć kablowa UPC Polska zapowiada dla widzów w Krakowie zmiany w ofercie analogowej. Od 11 lipca br. zostanie ona zredukowana z 48 do 30 kanałów telewizyjnych. Stosowne informacje są przewijane jako pasek na kanałach Comedy Central, Polsat Sport i TVN 24 z oferty analogowej, natomiast nie widać zapowiedzi na stronie internetowej operatora.