upadki

Artykuły - Upadki (30)

 • Tak spektakularne upadki nie zdarzają się często. GetBack przewrócił się w ciągu kilku tygodni

  Tak spektakularne upadki nie zdarzają się często. GetBack przewrócił się w ciągu kilku tygodni

  Jeszcze dwa miesiące temu spółka była jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży finansowej. Teraz walczy o przetrwanie. Pokrzywdzonych, włączając w to także posiadaczy certyfikatów funduszy inwestycyjnych, którymi zarządzał GetBack, może być około 20 tys. osób. Ostateczny bilans strat w dużym stopniu zależeć będzie od tego, jaką część wyemitowanych obligacji wykupi spółka.
 • Bolesny upadek Axla Rose'a. Zobacz!

  Bolesny upadek Axla Rose'a. Zobacz!

  Image oraz tzw. dolna część pleców Axla Rose'a z Guns N' Roses ucierpiały po tym, jak rockman zaliczył bolesny upadek po niedzielnym (20 maja) koncercie w Liverpoolu. Incydent zarejestrował jeden z fanów zespołu.
 • Otyłość sprzyja groźnym upadkom

  Otyłość sprzyja groźnym upadkom

  Otyłe osoby po 65. roku życia są narażone na upadki bardziej niż ich szczuplejsi rówieśnicy, choć w przypadku tych najbardziej otyłych tłuszcz może chronić przed potencjalnie groźnym złamaniem - czytamy w "Journal of the American Geriatrics Society".
 • Efektowny upadek Rihanny. Wideo!

  Efektowny upadek Rihanny. Wideo!

  Podczas występu w kanadyjskim Edmonton wokalistka Rihanna zaliczyła na scenie efektowny, ale na szczęście niegroźny dla zdrowia, upadek.
 • Ruszyła kampania społeczna w budownictwie

  Ruszyła kampania społeczna w budownictwie

  Podczas spotkania z dziennikarzami 23 września br. w stołecznym Centrum Nauki Kopernik główny inspektor pracy Tadeusz Jan Zając zainaugurował nową edycję kampanii prewencyjnej PIP "Bezpieczeństwo pracy w budownictwie - upadki, poślizgnięcia", realizowaną pod hasłem: "Szanuj życie! Bezpieczna praca na wysokości". Przedsięwzięcie, organizowane wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jest czynnie wspierane przez duże firmy budowlane.
 • Bezpieczeństwo pracy w budownictwie - upadki, poślizgnięcia. Nowa kampania PIP

  Bezpieczeństwo pracy w budownictwie - upadki, poślizgnięcia. Nowa kampania PIP

  Państwowa Inspekcja Pracy rozpoczyna właśnie nową edycję kampanii pod nazwą "BEZPIECZEŃSTWO PRACY W BUDOWNICTWIE - UPADKI, POŚLIZGNIĘCIA". Tym razem akcent postawiony zostanie na koszty wypadków przy pracy - niewspółmiernie wyższe od nakładów ponoszonych na bezpieczeństwo pracy w budownictwie. Szczegóły kampanii: www.bezupadku.pl
 • Wypadek na budowie co 15 minut

  Wypadek na budowie co 15 minut

  Kampania "Bezpieczeństwo pracy w budownictwie - upadki i poślizgnięcia" jest realizowana przez Państwową Inspekcję Pracy.
 • Wzloty i upadki wielkiego Mela G.

  Wzloty i upadki wielkiego Mela G.

  Jeden z najpopularniejszych aktorów świata pobił kochankę, która trzymała ich dziecko na rękach. Co się z nim stało, głowią się fani.
 • Nie tylko "Pudzian", czyli wzloty i upadki KSW 13

  Nie tylko "Pudzian", czyli wzloty i upadki KSW 13

  Trzynasta edycja Konfrontacji Sztuk Walki za nami. Co - pod względem sportowym - zaskoczyło na plus, a o czym prędko należy będzie zapomnieć? Zapraszam na subiektywne podsumowanie gali w katowickim Spodku.

Filmy - Upadki (5)

 • Niezdarność tego misia koala chwyta za serce

  Ten uroczy miś koala dopiero uczy się wspinania. Jego ruchy są jeszcze bardzo niezdarne i zdarza mu się zaliczać upadki. (STORYFUL/x-news)
 • Zaliczył bardzo twarde lądowanie!

  Ten amerykański lotniarz miał bardzo dużo szczęścia! Próba lądowania na polu zakończyła się dla niego wyjątkowo boleśnie. Mężczyzna z ogromną siłą uderzył w domki letniskowe na łące pod miastem Chattanooga w stanie Tennessee. „Ja na szczęście nabawiłem się tylko paru siniaków, ale naprawa sprzętu będzie mnie kosztowała 2 tysiące dolarów” – napisał lotniarz na jednym z portali społecznościowych.
 • 2014 rok to kolejne upadki małych sklepów

  To będzie kolejny trudny rok dla małych sklepikarzy i należy spodziewać się ich dalszych upadków. Szansą na ich przetrwanie jest integracja, wchodzenie we franczyzę czy w segment sklepów typu convenience, czyli zlokalizowanych blisko klientów i oferujących dodatkowe usługi, np. ciepłe jedzenie. Komentuje Maciej Ptaszyński z Polskiej Izby Handlu.
 • Miłosne upadki i wzloty

  Rafał Królikowski uchyla rąbka tajemnicy na temat losów swojej postaci w drugiej serii "Teraz albo nigdy!"