Unsound Festival

Artykuły - Unsound Festival (5)

 • Burial wystąpił na Unsound Festival?

  Burial wystąpił na Unsound Festival?

  Jeden z najbardziej tajemniczych producentów w historii muzyki elektronicznej według nieoficjalnych informacji miał wystąpić w ramach krakowskiego Unsound Festivalu.
 • Charles Cohen oskarżony o pedofilię

  Charles Cohen oskarżony o pedofilię

  DJ i producent Charles Cohen został aresztowany pod zarzutem uprawiania seksu z osobami nieletnimi.
 • Unsound Festival promuje satanizm? Kuria zabroniła występu Current 93 w kościele

  Unsound Festival promuje satanizm? Kuria zabroniła występu Current 93 w kościele

  Kuria w Krakowie zabroniła organizatorom festiwalu Unsound występu Current 93 w kościele św. Katarzyny. Poszło o doniesienie blogera, który uznał, że David Tibet i jego formacja propaguje satanizm, czego dowodem miało być... logo zespołu. O aferze piszą już media zagraniczne.
 • Unsound Festival za nami

  Unsound Festival za nami

  W niedzielę (20 października) zakończyła się 11. edycja festiwalu Unsound. Przez tydzień w Krakowie mogliśmy podziwiać muzyczne eksperymenty w przeróżnych klimatach. Od folku i ambientu, po mocne techno, noise i metal. Nie brakowało opinii, że to najbardziej udana zarówno pod względem artystycznym, jak i frekwencyjnym edycja krakowskiego festiwalu.
 • Festiwal Unsound wprowadza zakaz fotografowania

  Festiwal Unsound wprowadza zakaz fotografowania

  Organizatorzy krakowskiego Unsound Festival wydali... zakaz fotografowania koncertów. "Chcemy skłonić publiczność do skupienia się na przeżywanej chwili" - tłumaczą. Ograniczenie dotyczy nie tylko publiczności, ale i mediów.