uniwersjada

Artykuły - Uniwersjada (95)

Filmy - Uniwersjada (7)

• Co za wymiany. Polscy siatkarze grali z Włochami w finale jak równy z równym. Wideo

Polscy siatkarze zdobyli srebrny medal 30. Letniej Uniwersjady w Neapolu. "Biało-Czerwoni" w sobotni wieczór przegrali w finale z Włochami 2:3.
  • Uniwersjada. Dramatyczny tie-break meczu Polska - Rosja. Wideo

Polscy siatkarze mają już zapewniony medal 30. Letniej Uniwersjady w Neapolu. "Biało-Czerwoni" w piątkowym półfinale pokonali Rosjan 3:2. Nasi zawodnicy prowadzili już 2:0 w setach. "Sborna" doprowadziła do remisu 2:2. O zwycięstwie zadecydował dramatyczny tie-break, którego Polacy wygrali na przewagi 17:15. Po ostatnim gwizdku sędziego doszło do przepychanek między zawodnikami obu drużyn.
  • Uniwersjada. Polska - Tajwan 3:0. Skrót wideo

Polscy siatkarze kontynuują świetną passę na uniwersjadzie. W czwartek rozbili 3:0 Tajwan i zagrają w półfinale rozgrywanej w Neapolu imprezy.
  • Uniwersjada. Polska - Kanada 3:0. Skrót wideo

Cztery mecze, cztery zwycięstwa, bez straconego seta. Polscy siatkarze wygranym meczem 3:0 z Kanadą zakończyli zmagania w grupie C uniwersjady w Neapolu. Wcześniej Polacy rozprawili się z Brazylią, Francją i Iranem i pewnie awansowali do ćwierćfinału, w którym zagrają z Tajwanem.