Universal Studios

Artykuły - Universal Studios (18)

 • Pożar Universal Studios. Sąd zdecydował w sprawie pozwów artystów

  Pożar Universal Studios. Sąd zdecydował w sprawie pozwów artystów

  Pozew artystów przeciwko Universal Music Group został oddalony. Sędzia rozpatrujący sprawę nie dopatrzył się naruszeń ze strony wytwórni.
 • Pożar Universal Studios. W sądzie potwierdzono prawdziwe straty

  Pożar Universal Studios. W sądzie potwierdzono prawdziwe straty

  Universal Music Group potwierdził w sądzie, że w gigantycznym pożarze Universal Studios z 2008 roku faktycznie ucierpiały cenne nagrania m.in. Nirvany i Eltona Johna.
 • Pożar Universal Studios. Do sądu trafił pozew na 100 milionów dolarów

  Pożar Universal Studios. Do sądu trafił pozew na 100 milionów dolarów

  Zamieszanie wokół pożaru Universal Studios sprzed 11 lat wydaje się nie mieć końca. Według najnowszych informacji do sądu trafił pozew przeciwko firmie opiewający na 100 milionów dolarów.
 • Pożar Universal Studios. "New York Times": Tysiące nagrań poszło z dymem

  Pożar Universal Studios. "New York Times": Tysiące nagrań poszło z dymem

  Gazeta "New York Times" ujawniła, że w pożarze Universal Studios w 2008 roku wytwórnia straciła tysiące taśm z muzyką oraz nagrania takich artystów jak Nirvana, Joni Mitchell, Janet Jackson i wielu innych.
 • Pożar w Universal Studios wybuchł przypadkiem

  Pożar w Universal Studios wybuchł przypadkiem

  Pożar, który zniszczył w niedzielę część słynnego studia filmowego Universal Studios w Los Angeles, wybuchł przypadkiem - poinformował szef straży pożarnej hrabstwa Los Angeles Michael Freeman.
 • Pożar Universal Studios w Kalifornii

  Potężny pożar wybuchł rano na terenie Universal Studios w Kalifornii - poinformowała straż pożarna Los Angeles.
 • Sitting Ducks ogłoszone

 • "Powrót do przyszłości" na DVD

  "Powrót do przyszłości" na DVD

  Jedna z najpopularniejszych filmowych trylogii, saga "Powrót do przyszłości", doczeka się wydania na płytach DVD. Wytwórnia Universal Studios Home Video ogłosiła, iż amerykańska premiera edycji zaplanowana jest na 17 grudnia tego roku, natomiast w Europie film zadebiutuje we wrześniu.
 • "Szybcy i wściekli" na PlayStation

  "Szybcy i wściekli" na PlayStation

  Wytwórnia Universal Studios Interactive ogłosiła, iż nabyła prawa do wydania gry video, przeznaczonej na konsolę PlayStation 2, zainspirowanej historią opowiedzianą w filmie "Szybcy i wściekli". Podobno na ekranach pojawią się postaci i pojazdy, które oglądać można nie tylko w przeboju Roba Cohena, lecz również w przygotowywanym sequelu historii. Gracze będą mogli na własnej skórze przekonać się, jaką mocą dysponują "podrasowane" pojazdy, a także jak niebezpieczny jest świat wyścigów samochodowych.
 • Universal Studios Theme Park Adv - GameCube

  Platforma: GAMECUBE Dystrybutor na Polskę: LUKAS TOYS Sp. z o.o., Ul. Partynicka 29, 53-031 Wrocław, Tel. 071/339-78-02 ...czyli jak to przygoda zatacza coraz szersze kręgi! Do niedawna naszym pociechom wystarczyły bajki zaczynające się w sposób można - by rzec typowy tj. "...za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, żyła sobie..." itd. Powiedzmy sobie szczerze - dla dzisiejszego małolata obeznanego z technologią jaka go otacza w domu to już zdecydowanie za