Uniting Nations

Artykuły - Uniting Nations (5)

 • Połowa Uniting Nations na Eurowizję

  Połowa Uniting Nations na Eurowizję

  Daz Sampson, połowa tanecznego duetu Uniting Nations, znanego z przebojów "Out Of Touch", "You And Me" i "Ai No Corrida", zwyciężył w brytyjskich eliminacjach do festiwalu Eurowizji, które odbyły się w sobotę, 4 marca. Jego utwór "Teenage Life" wyraźnie pokonał faworyzowanego Anthony'ego Costę, byłego członka boysbandu Blue.
 • Eurowizja: Brytyjscy kandydaci

  Eurowizja: Brytyjscy kandydaci

  4 marca odbędzie się koncert "Making Up Your Mind Up", czyli brytyjskie eliminacje do konkursu Eurowizji. Wśród kandydatów do wyjazdu do Aten jest kilku wykonawców mających fanów także w Polsce.
 • Uniting Nations: Odjazdowi Polacy

  Uniting Nations: Odjazdowi Polacy

  Brytyjski duet Uniting Nations gościł w zeszłym tygodniu w Polsce, gdzie promował swój debiutancki album "One World". Z tej okazji portal INTERIA.PL zadał Paulowi i Dezowi kilka pytań dotyczących m.in. ich najnowszego przeboju "Ai No Corrida". Teledysk do tego utworu możecie oglądać na naszych stronach.
 • Uniting Nations: Taneczna sensacja 2005 roku!

  Uniting Nations: Taneczna sensacja 2005 roku!

  Do sklepów trafił właśnie debiutancki album angielsko-szkockiego duetu Uniting Nations, "One World". Na płycie znajdują się tak znane przeboje, jak "Out Of Touch", "You And Me" i najnowszy "Ai No Corrida". Teledysk nakręcony do tego ostatniego jest jednym z najczęściej oglądanych ostatnio na stronach INTERIA.PL.
 • Rozbierany poker

  Rozbierany poker

  Duet Uniting Nations to nowa sensacja na brytyjskiej scenie dance. Ich house'wy singel "Out Of Touch" szturmem zdobył brytyjskie klubowe listy przebojów. Na stronach INTERIA.PL możesz obejrzeć teledysk do tej piosenki, która wkrótce powinna stać się przebojem także w naszym kraju.