united

Artykuły - United (1946)

 • W Anglii będzie transakcja dekady

  W Anglii będzie transakcja dekady

  To będzie transakcja dekady, jeśli grupa byłych i aktualnych piłkarzy Manchesteru United przejmie od amerykańskiej rodziny Glazerów klub za 2 mld funtów (10 mld złotych).
 • United SA zbroi się na kolejne inwestycje

  Po czterech kwartałach 2013 roku podmiot inwestycyjny United SA wypracował 1,2 mln zł jednostkowego zysku netto. Spółka poprawiła wyniki i przygotowuje się do następnych przedsięwzięć.
 • SterGames nabywa kolejne aktywa

  SterGames, podmiot notowany na rynku NewConnect od sierpnia 2012 r., nabył 1 mln akcji giełdowej spółki United S.A., które dają prawie 0,8 proc. udziału w głosach na WZA tego podmiotu. Łączna cena transakcji nabycia wyniosła 1 mln zł. Kurs United wyniósł na zamknięciu podczas wczorajszej sesji 1,12 zł.
 • Pierwsze skonsolidowane wyniki United SA

  United SA (dawne STOCKinfo SA) po raz pierwszy opublikował skonsolidowane wyniki finansowe. W IV kwartale 2012 roku grupa kapitałowa warszawskiej spółki zrealizowała 3.274,6 tys. zł przychodów ze sprzedaży, a wypracowany zysk netto osiągnął wartość 719,2 tys. zł.
 • Manchester United wart najwięcej na świecie

  Manchester United wart najwięcej na świecie

  Mistrz Anglii - piłkarski gigant Manchester United - ma największą wartość wśród wszystkich klubów sportowych świata. To ok. 1,4 mld funtów (2,235 mld dolarów). Jest ósmy kolejny raz na szczycie listy amerykańskiego magazynu "Forbes".
 • Sześć goli "Czerwonych Diabłów" na pożegnanie Paula Scholesa

  Sześć goli "Czerwonych Diabłów" na pożegnanie Paula Scholesa

  37-letni Paul Scholes zdobył bramkę dla Manchesteru United w ostatnim meczu w karierze. Były reprezentant Anglii wpisał się na listę strzelców w sparingu z Cosmosem Nowy Jork (6-0).
 • Nabycie udziałów w spółce United Titans Sp. z o.o.

  Zarząd ProxyAd S.A. (dalej "Emitent"), niniejszym informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 4.08.2011 roku, Emitent podpisał trzy umowy nabycia łącznie 110 udziałów w spółce United Titans Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Londyńskiej 25, (03-921) Warszawa, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199351, o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 zł.("Spó
 • Ferguson: Berbatow może odejść do PSG

  Ferguson: Berbatow może odejść do PSG

  Sir Alex Ferguson, menedżer Manchesteru United przyznał, że istnieje możliwość sprzedaży Dymitara Berbatowa do PSG za 20 milionów funtów.
 • Syn Davida Beckhama jest fanem Rooneya

  Syn Davida Beckhama jest fanem Rooneya

  Ośmioletni syn jednego z najsłynniejszych piłkarzy świata Davida Beckhama - Romeo skupił uwagę fotoreporterów na plaży Malibu. Wszystko za sprawą koszulki. Chłopiec założył t-shirt Manchesteru United z numerem "10", z jakim na co dzień występuje Wayne Rooney.
 • Wesley Sneijder blisko Manchesteru United

  Wesley Sneijder blisko Manchesteru United

  Manchester United jest bliski pozyskania z Interu Mediolan holenderskiego piłkarza Wesleya Sneijdera - poinformowały we wtorek media na Wyspach Brytyjskich. Kwota transferu ma wynieść ponad 30 milionów funtów.

Filmy - United (2)

 • De Press na rocznicę stanu wojennego

  Po długiej nieobecności powraca zespół De Press. Polsko-norweska grupa została założona w 1980 roku przez Andrzeja Dziubka, polskiego emigranta stanu wojennego. W związku z rocznicą tego wydarzenia, zespół nagrał serię piosenek. Oto jedna z nich - utwór "Zielona wrona".
 • World Press Photo w Warszawie!

  Po raz pierwszy w historii, warszawską edycję wystawy Word Press Photo można oglądać bezpłatnie. Wystawę można oglądać codziennie, od 8 czerwca do 1 lipca 2009, w godzinach otwarcia CH Złote Tarasy.