Underdog

Artykuły - Underdog (6)

 • ​Młodzi i Film: 10 filmów w Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych

  ​Młodzi i Film: 10 filmów w Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych

  Podczas 38. edycji Festiwalu Młodzi i Film o Wielkiego Jantara będzie walczyć 10 tytułów. Dwa filmy zostaną pokazane w Koszalinie premierowo.
 • "Underdog" triumfuje w kinach w Polsce

  "Underdog" triumfuje w kinach w Polsce

  W miniony weekend "Underdoga" obejrzało w kinach w całej Polsce ponad 285 tys. widzów! Pierwszy polski film o MMA zbiera znakomite opinie recenzentów i widzów, nic więc dziwnego, że przyciągnął do kin tłumy. Jest to zresztą najlepsze otwarcie filmu o tematyce sportowej w Polsce.
 • "Underdog" [recenzja]: Wstań i walcz!

  "Underdog" [recenzja]: Wstań i walcz!

  Co począć, kiedy coś już było, ktoś to zrobił, a jest potrzeba uczynienia tego raz jeszcze? Pytania, które zadają sobie chyba wszyscy filmowcy świata, próbujący mierzyć się z dorobkiem Hollywood. Przed takim zadaniem stanęli też twórcy rodzimego "Rocky’ego" i paru innych kultowych tytułów, realizując swojego własnego, polskiego "Underdoga". Filmu, który ku sporemu zaskoczeniu, okazuje się całkiem udaną realizacją.
 • "Underdog": Tak zaczyna się walka

  "Underdog": Tak zaczyna się walka

  Już 11 stycznia do kin wchodzi "Underdog", pierwsza polska produkcja o MMA. Żeby zaostrzyć apetyt widzów na ten wyjątkowy, pełen sportowych emocji i prawdziwej historii film, dystrybutor udostępnił jego początek: wejście na ring Borysa "Kosy" Kosińskiego (w tej roli Eryk Lubos). Jeszcze nigdy widzowie nie byli tak blisko tego, co się dzieje na ringu, a także świata zawodników poza nim!
 • "Underdog": Eryk Lubos w życiowej formie

  "Underdog": Eryk Lubos w życiowej formie

  Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie "Underdog", który już 11 stycznia wchodzi do kin. Aktor, który przez wiele lat trenował boks, zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy!
 • "Underdog": Pierwszy polski film o MMA

  "Underdog": Pierwszy polski film o MMA

  11 stycznia do kin wchodzi długo oczekiwany pierwszy polski film o MMA. "Underdog" to widziany oczami zawodnika, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, obraz kulis świata spektakularnych walk MMA. Dziś prezentujemy zwiastun filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych.

Filmy - Underdog (3)