Ukryta kamera

Artykuły - Ukryta kamera (8)

 • Jak znaleźć ukrytą kamerkę, która nas szpieguje?

  Jak znaleźć ukrytą kamerkę, która nas szpieguje?

  Zbliża się okres urlopowy, a wykorzystywanie ukrytych kamer do szpiegowania gości w wynajmowanych miejscach zakwaterowania, niestety, zdarza się częściej niż myślimy.
 • Ukryta kamera: Nieetyczna, ale użyteczna

  Ukryta kamera: Nieetyczna, ale użyteczna

  Stosując niejawny monitoring, firmy narażają się na zarzut naruszenia dóbr osobistych. Jeśli ujawnią przestępstwo, zapis może być dowodem w sądzie.
 • Wykrywacz ukrytych kamer do walki z podglądaczami

  Wykrywacz ukrytych kamer do walki z podglądaczami

  Choć istnieją wyspecjalizowane firmy pomagające w wykrywaniu kamer i podsłuchów, obawy o nagrywanie naszych poczynań możemy rozwiać sami. Jak? Pomoże w tym poręczny gadżet.
 • Okulary z ukrytą kamerą - jak z Jamesa Bonda

  Okulary z ukrytą kamerą - jak z Jamesa Bonda

  Cyber Eye HD to okulary z ukrytą kamerą, pozwalające na dyskretne filmowanie i fotografowanie w jakości HD.
 • Materiały z ukrytej kamery w procesie Grzegorka

  W procesie oskarżonego o korupcję byłego wiceministra zdrowia Krzysztofa Grzegorka i czworga współoskarżonych, toczącym się przed sądem w Skarżysku-Kamiennej (Świętokrzyskie), ujawniono w czwartek materiały zarejestrowane ukrytą kamerą przez ekipę TVN. Osoby objęte obecnie aktem oskarżenia wypowiadały się w nich na temat sprawy w czasie, gdy była ona przedmiotem śledztwa.
 • Autobusy z ukrytymi kamerami

  Zostałeś okradziony w autobusie, zgłoś się na policję. Jest szansa, że złodziej zostanie rozpoznany i złapany. Poznańska policja będzie miała wgląd w cyfrowy zapis tego, co dzieje się wewnątrz pojazdu. Już jutro na ulice stolicy Wielkopolski wyjadą pierwsze w kraju autobusy komunikacji miejskiej wyposażone w kamery.
 • Ukryta kamera na planie "Gwiezdnych wojen - Epizodu II"

  Ukryta kamera na planie "Gwiezdnych wojen - Epizodu II"

  Informowaliśmy niedawno, iż prace nad chronologicznie drugim epizodem "Gwiezdnych wojen" powoli dobiegają końca. Cały materiał filmowy jest już gotowy i obecnie trwa jego obróbka. Prace odbywają się pod ścisłym nadzorem. Realizatorom zależy, by żaden fragment obrazu nie przedostał się do wiadomości opinii publicznej.
 • Ukryta kamera na planie "Gwiezdnych wojen - Epizodu II"

  Prace nad chronologicznie drugim epizodem "Gwiezdnych wojen" powoli dobiegają końca. Cały materiał filmowy jest już gotowy i obecnie trwa jego obróbka. Prace odbywają się pod ścisłym nadzorem. Realizatorom zależy, by żaden fragment obrazu nie przedostał się do wiadomości opinii publicznej.

Filmy - Ukryta kamera (45)

 • Co robią wilki gdy "nikt" nie patrzy?

  Co robią trzy młode wilki na wolności? Możesz się przekonać dzięki temu nagraniu. Ukryta kamera zamieszczona w ramach programu Defenders of Wildlife zarejestrowała trio drapieżników. Celem projektu jest nauczenie farmerów obcowania z tymi zwierzętami bez konieczności użycia przemocy. (STORYFUL/x-news)
 • Niedźwiedź oddaje się krótkiej przyjemności. Co go odpręża?

  Jeden z mieszkańców Parku Narodowego „Ziemla leoparda" postanowił oddać się relaksowi. Jedna z kamer zarejestrowała, jak pewien niedźwiedź potraktował drzewo jako narzędzie służące do masażu. (STORYFUL/x-news)
 • Co robią psy, gdy nikt nie patrzy?

  Co robią psy, gdy nikt nie patrzy? Przekonali się o tym właściciele tych dwóch golden retrieverów, którym w głowie… same harce. Nagrane kamerką futrzaki brykają i bawią się jak gdyby nigdy nic. Czy żaden mebel przy tym nie ucierpi? (STORYFUL/x-news)
 • Magiczny fortepian stroi sobie żarty!

  Na dworcu w Chicago pojawił się tajemniczy fortepian, który postanowił trochę popsocić.