układanki

Artykuły - Układanki (5)

 • Najdroższa układanka świata

  Najdroższa układanka świata

  Wiecie zapewne, na czym polega budowa domu w systemie gospodarczym. Inwestor sam kupuje materiały, do wykonania poszczególnych prac wynajmuje odrębnych wykonawców, a w część zadań angażuje własne siły. Dzięki temu może oszczędzić na całej inwestycji 20-30 proc. w stosunku do tego, ile musiałby zapłacić za gotowy budynek deweloperowi. Teoretycznie zatem w podobny sposób powinno dać się zbudować samochód - też składa się z setek części, które kupione odrębnie i samemu złożone powinny przynieść oszczędności. A jak jest naprawdę?
 • Paliwowa układanka

  Koniec roku 2009 przyniósł kolejną obniżkę liczby stacji paliw. Z przekonaniem graniczącym z pewnością można prognozować, że tendencja ta utrzyma się również w tym roku.
 • Pierwszy Element Układanki

  Pierwszy Element Układanki

  Przez około pół roku trwały prace nad nowym materiałem składu Pierwszy Element. Album "Elementy Układanki" jest już gotowy, a promuje go singel "Pierwszy Element".
 • Bankowa układanka

  W należącym do Unicredito Pekao oraz kontrolowanym przez HVB Banku BPH został ogłoszony stan gotowości przed lokalną fuzją.
 • Układanka ze strat WRJ

  Spłata zobowiązań bez ich redukcji i pozyskanie partnera - to przekonało wierzycieli WRJ do głosowania za przyjęciem układu.