Film - Układ zamknięty

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Układ zamknięty (Film (2012) Reż.Ryszard Bugajski) ,

Artykuły - Układ zamknięty (9)

 • "Sensacyjne Lato Filmów"

  "Sensacyjne Lato Filmów"

  "Drogówka", "Układ zamknięty", "Trzy siostry T" , "Porwanie" zobaczą widzowie drugiej edycji Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego "Sensacyjne Lato Filmów". Impreza wystartowała w czwartek, 8 sierpnia.
 • Gajos o "Układzie zamkniętym"

  Gajos o "Układzie zamkniętym"

  Aktor Janusz Gajos w filmie "Układ zamknięty" wciela się w prokuratora, który bezpodstawnie oskarżył trzech biznesmenów i zagarnął ich własność. "Czasem zdarza się, że ktoś pod wpływem doświadczeń stwierdza, że nie warto być dobrym człowiekiem" - mówi aktor.
 • "Policjant. Potwór z karabinem!"

  "Policjant. Potwór z karabinem!"

  Informacje o tym, że powstaje film oparty na prawdziwych wydarzeniach, w które zamieszane są prokuratura i Urząd Skarbowy, wywołały lekką panikę w tych organach państwa. "Układ zamknięty" pokazuje anomalie naszej demokracji, którymi trzeba się pilnie zająć" - tak o swoim najnowszym filmie mówi Ryszard Bugajski.
 • "Układ zamknięty": To wydarzyło się naprawdę

  "Układ zamknięty": To wydarzyło się naprawdę

  Oklaskami zakończył się w czwartek pokaz prasowy filmu "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego. Obraz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z 2003 roku, kiedy to niesłusznie oskarżono trzech przedsiębiorców. Film trafi do kin 5 kwietnia.
 • Janusz Gajos: To niepokojące

  Janusz Gajos: To niepokojące

  Janusz Gajos, gwiazda filmu "Układ zamknięty", jest przekonany, że nowy obraz Ryszarda Bugajskiego, reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł" nie pozostawi nikogo obojętnym. "Ta opowieść ma w sobie coś niepokojącego" - wyznał aktor.
 • Kto zagraża Przemysławowi Sadowskiemu?

  Kto zagraża Przemysławowi Sadowskiemu?

  Przemysław Sadowski nie ma wątpliwości. Obraz Polski, jaki wyłania się z thrillera "Układ zamknięty", jest porażający. "Ludzie działający w imieniu prawa zachowują się gorzej niż bandyci. To układ typowo mafijny. Zwykły szary obywatel nie ma żadnych praw i nie jest w stanie się przeciwstawić."
 • Skorumpowany Janusz Gajos

  Skorumpowany Janusz Gajos

  5 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Układ zamknięty" - nowy thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł" ze znakomitym Januszem Gajosem w roli skorumpowanego prokuratora. "To wyjątkowo brzydka postać, ale ja już z Bugajskim tak mam, że u niego gram tych złych" - żartuje żywa legenda polskiego kina.
 • Gajos w "Układzie zamkniętym"

  Gajos w "Układzie zamkniętym"

  Sensacyjny film Ryszarda Bugajskiego "Układ zamknięty", opowiadający o wszechwładzy prokuratury i fiskusa niszczących przedsiębiorców w majestacie prawa, jest już na ukończeniu, informuje "Rzeczpospolita", pod której patronatem obraz powstaje.
 • Janusz Gajos prokuratorem

  Janusz Gajos prokuratorem

  Jednym z filmów realizowanych w 2011 roku, które wejdą do kin po nowym roku, będzie "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego. Główną rolę, jak przed laty w słynnym "Przesłuchaniu", gra Janusz Gajos.