UFC

Artykuły - UFC (195)

 • UFC 251: Marcin Tybura wystąpi na Fight Island

  UFC 251: Marcin Tybura wystąpi na Fight Island

  Marcin Tybura będzie pierwszym naszym reprezentantem, który w czasach epidemii koronawirusa wystąpi na wyspie Yas w Abu Zabi. Niedawno zmienił się rywal Polaka, będzie nim Rosjanin Maksim Griszyn, który zastąpi niepokonanego Mołdawianina Aleksandra Romanowa.
 • UFC on ESPN 10. Brutalne nokauty. Trzy walki trwały zaledwie 113 sekund

  UFC on ESPN 10. Brutalne nokauty. Trzy walki trwały zaledwie 113 sekund

  Sobotnia gala UFC on ESPN 10 w Las Vegas zapisała się w historii mieszanych sztuk walki. Trzy pierwsze pojedynki nie trwały nawet minuty. Każdy z nich kończył się brutalnym nokautem.
 • UFC. Walka Oskara Piechoty już 20 czerwca

  UFC. Walka Oskara Piechoty już 20 czerwca

  Oskar Piechota wróci do octagonu UFC już 20 czerwca, a jego rywalem będzie Marc Andre-Bariault. Informacje o owym starciu przekazał Marcel Dorff przez pośrednictwem mediów społecznościowego.
 • Walt Harris wrócił do klatki siedem miesięcy po utracie córki

  Walt Harris wrócił do klatki siedem miesięcy po utracie córki

  Walt Harris wrócił do klatki i chciał wygrać dla zamordowanej córki, ale poległ w niedzielnym starciu z Alistairem Overeem. Amerykański wojownik po walce z trudem powstrzymywał łzy - siedem miesięcy temu przeżył koszmar związany z uprowadzeniem i zastrzeleniem jego córki Aniah.
 • MMA. Kowalkiewicz wznowiła treningi

  Karolina Kowalkiewicz robi wszystko, by jak najszybciej zapomnieć o traumie spowodowanej koszmarną kontuzją sprzed blisko trzech miesięcy. Lekarze prognozowali, że czeka ją leczenie do końca roku. Tymczasem zawodniczka wróciła właśnie do treningu!
 • UFC 249. Dominick Cruz: Sędzia śmierdział alkoholem

  UFC 249. Dominick Cruz: Sędzia śmierdział alkoholem

  Dominick Cruz (22-3) po następnej dłuższej przerwie wrócił do klatki i od razu stanął przed możliwością zdobycia pasa w kategorii koguciej podczas gali UFC 249 w w Jacksonville na Florydzie. Amerykanin już w drugiej rundzie został jednak zastopowany przez Henry'ego Cejudo (16-2), który po walce niespodziewanie ogłosił zakończenie kariery.
 • Krzysztof Jotko wraca w maju do UFC

  Krzysztof Jotko wraca w maju do UFC

  Bardzo dobre wiadomości dotyczące następnej walki Krzysztofa Jotki (21-4) w największej organizacji na świecie UFC. Polak już 16 maja wejdzie do klatki i bez zmian, bo zmierzy się z Erykiem Andersem (13-4). W walce wieczoru tej gali zobaczymy starcie w kategorii królewskiej pomiędzy Alistairem Overeemem (45-18), a Waltem Harrisem (13-7).
 • MMA. Karolina Kowalkiewicz: Niedługo wychodzę za mąż

  MMA. Karolina Kowalkiewicz: Niedługo wychodzę za mąż

  To były obrazki jak z horroru. Na początku marca Karolina Kowalkiewicz przeszła operację oka, które zapadło się do zatoki szczękowej i trzeba je było wyciągać z powstałej szczeliny. To efekt brutalnej walki z Xiaonan Yan. Chinka złamała polskiej zawodniczce kość oczodołu, co mogło się zakończyć nawet częściową utratą wzroku.
 • MMA. Organizacja UFC wznawia walki 9 maja

  MMA. Organizacja UFC wznawia walki 9 maja

  UFC - największa i najpopularniejsza na świecie organizacja mieszanych sztuk walki (MMA) zapowiedziała, że 9 maja odbędzie się pierwsza gala po przerwie związanej z pandemią koronawirusa.
 • 5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  Załóżmy na chwilę różowe okulary i pomyślmy, że możemy w 2020 roku zobaczyć w oktagonie kilku wielkich zawodników. Tych, którzy rękawice odwiesili jakiś czas temu na kołek. Kto potencjalnie mógłby wrócić w 2020 roku do UFC?

Filmy - UFC (16)