uciekinierzy

Artykuły - Uciekinierzy (7)

 • Kryzys migracyjny: UE nie rozwiązała żadnego problemu na swoich granicach

  Kryzys migracyjny: UE nie rozwiązała żadnego problemu na swoich granicach

  W ciągu prawie pięciu lat od kryzysu migracyjnego Unia Europejska nie rozwiązała żadnego z długiej listy problemów na swoich granicach.
 • Jak wygląda ucieczka na Lampedusę? Zobacz film

  Jak wygląda ucieczka na Lampedusę? Zobacz film

  Długa, wyczerpująca i, niestety, często śmiertelnie niebezpieczna - tak wygląda podróż, w którą wyruszają tysiące Afrykańczyków, by przez włoską Lampedusę dostać się do lepszego świata. Przez co muszą przejść, zanim dotrą do upragnionej wyspy, "przedsionka" Unii Europejskiej, sprawdzili dziennikarze niemieckiej telewizji RTL. Za swój materiał zostali nominowani do nagrody Emmy.
 • Oburzenie w Korei Płd. po repatriacji uciekinierów z Korei Płn.

  Oburzenie w Korei Płd. po repatriacji uciekinierów z Korei Płn.

  Obrońcy praw człowieka z Korei Południowej wyrazili w czwartek oburzenie z powodu repatriacji młodych uciekinierów z Korei Północnej, zatrzymanych w Laosie. Według aktywistów Seul nie podjął wystarczających kroków, by ich ochronić.
 • Polański "pozostaje uciekinierem"

  Polański "pozostaje uciekinierem"

  Oskarżyciele w sprawie Romana Polańskiego zwrócili się w czwartek, 6 maja, do sędziego w Los Angeles, by odrzucił wniosek adwokatów reżysera o ujawnienie zapisów utajnionych zeznań złożonych w tej sprawie.
 • Wiosenne nowości serialowe

  Wiosenne nowości serialowe

  Od lutego Telewizja Polsat szykuje nowe niespodzianki serialowe. Na ekranach naszych telewizorów pojawią się znane już produkcje: "Beverly Hills 90210" , "Uciekinierzy", oraz jeszcze nieznane : "Kości" i "Złodziej".
 • Devian i uciekinierzy z Marduk

  Devian i uciekinierzy z Marduk

  Century Media Records poinformowała o podpisaniu kontraktu z nowopowstałą grupą Devian, tworzoną przez byłych muzyków szwedzkiego Marduk.
 • Uciekinier Bruce Dickinson

  Uciekinier Bruce Dickinson

  "Abduction" ("Uprowadzenie") to pierwszy singel z "Tyranny Of Souls", nowej solowej płyty Bruce'a Dickinsona. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć już teledysk do tego nagrania, w którym wokalista Iron Maiden zostaje uprowadzony przez kosmitów. Dickinsona ścigają także "Faceci w czerni".