ucho prezesa

Artykuły - Ucho prezesa (26)

 • Robert Górski: Potrzebna mi adrenalina

  Robert Górski: Potrzebna mi adrenalina

  Urodzony satyryk z niezwykłym poczuciem humoru. Potrafi rozbawić nawet, gdy zachowuje kamienny wyraz twarzy. Znamy go z Kabaretu Moralnego Niepokoju i kultowego serialu "Ucho Prezesa".
 • "Ucho Prezesa": Premiera trzeciego sezonu

  "Ucho Prezesa": Premiera trzeciego sezonu

  Już 15 marca użytkowników Showmax swoją obecnością na platformie zaszczyci sam Prezes, powracający w wyczekiwanym 3. sezonie kultowej już serii "Ucho Prezesa".
 • Robert Górski: Polityków znam z gazet

  Robert Górski: Polityków znam z gazet

  Jego serial "Ucho Prezesa" bije rekordy popularności w internecie. Jeden z najpopularniejszych polskich satyryków potrafi rozbawić tłumy, ale do swojej pracy podchodzi wyjątkowo poważnie. Żeby wymyślać celne żarty o politykach, Robert Górski pilnie śledzi prasę - zarówno gazety oraz tygodniki, które piszą o władzy wyłącznie pozytywnie, jak i te, które zwykle ganią rządzących.
 • "Ucho Prezesa": Kogo zagra Cezary Żak?

  "Ucho Prezesa": Kogo zagra Cezary Żak?

  W kolejnym odcinku "Ucha Prezesa" pojawi się popularny aktor Cezary Żak. W jakiego polityka wcieli się bohater serialu "Ranczo"?
 • "Ucho Prezesa": "Adrian" gratuluje Andrzejowi

  "Ucho Prezesa": "Adrian" gratuluje Andrzejowi

  "Adrian" pogratulował Andrzejowi Dudzie. Aktor znany z "Ucha Prezesa" nagrał krótki filmik dla prezydenta Polski.
 • Twórcy "Ucha Prezesa" przypominają o sobie piosenką

  Twórcy "Ucha Prezesa" przypominają o sobie piosenką

  Twórcy serialu "Ucho Prezesa" postanowili przypomnieć o sobie i przygotowali dla swych fanów... piosenkę. Tego jeszcze nie było. Zobaczcie!
 • Co dalej z serialem "Ucho Prezesa"?

  Co dalej z serialem "Ucho Prezesa"?

  "Będą jeszcze dwa sensacyjne odcinki. Potem wracamy, jak dobrze pójdzie, jesienią, z nowym sezonem" - zapowiedział w rozmowie z RMF FM Mikołaj Cieślak, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju i odtwórca jednej z głównych ról w "Uchu Prezesa". W poniedziałek, 8 maja, na oficjalnym profilu serialu na Facebooku pojawiło się oświadczenie twórców produkcji w tej sprawie.
 • Cieślak o "Uchu Prezesa": "Rozdajemy razy po równo"

  Cieślak o "Uchu Prezesa": "Rozdajemy razy po równo"

  "Chciałem powiedzieć do polityków, żeby nikt nie czuł się bezpiecznie, bo każdego możemy obsadzić" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Mikołaj Cieślak, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju i odtwórca jednej z głównych ról w "Uchu Prezesa".
 • "Ucho Prezesa": Kukiz o prezydencie

  "Ucho Prezesa": Kukiz o prezydencie

  "Jego pozycja w 'Uchu Prezesa' bliska realiom - siedzi i czeka pod drzwiami" - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz o prezydencie Andrzeju Dudzie.
 • "Ucho Prezesa": Pomylono zdjęcie aktorki, która zagrała Agatę Dudę

  "Ucho Prezesa": Pomylono zdjęcie aktorki, która zagrała Agatę Dudę

  Tygodnik "Wprost" opublikował tekst o aktorach, którzy wcielają się w bohaterów serialu "Ucho Prezesa". Redakcja nie ustrzegła się jednak pewnej pomyłki...

Filmy - Ucho prezesa (2)

 • Górski w Porannej rozmowie RMF

  "Mamy podpisany kontrakt na kolejny sezon. Wiele zależy od stanu zdrowia pana prezesa" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Robert Górski, twórca serialu "Ucho prezesa". "Czasem sobie myślę - przez te plotki, które mnie otaczają, że ten serial powinien nazywać się nie "Ucho prezesa", ale "Trzustka prezesa", bo już takie straszne plotki krążą" - dodał. "Mam zerwane więzadło, więc wiem, co to znaczy być w szpitalu z bolącym kolanem. Bardzo panu prezesowi współczuję, tym bardziej, że jest takie piękne lato" - podkreślił gość Roberta Mazurka. "W pewien sposób jestem sobowtórem prezesa" - zauważył. Twórca "Ucha prezesa" przyznał, że jest również autorem sztuki teatralnej. "Zapraszam państwa do Teatru Szóste Piętro. Tam zamierzamy wystawić tę sztukę w grudniu" - zapowiedział.
 • Kabaret Moralnego Niepokoju

  Niepokorni, nieprzewidywalni i szczerzy tacy są właśnie twórcy Kabaretu Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim na czele. Autorzy odcinków satyrycznych z serii ''Ucho Prezesa'' przeżywają swoją drugą młodość.