ubrania

Artykuły - Ubrania (262)

Filmy - Ubrania (66)

 • Nie wyrzucaj starych koszulek. Zrób z nich... mopa!

  Jeśli macie w zanadrzu stare koszulki, nie wyrzucajcie ich do kosza! Możecie je wykorzystać o wiele praktyczniej - robiąc z nich choćby mopa, który posłuży wam do dokładnego posprzątania waszych podłóg! Wystarczy odpowiednio pocięta koszulka i zwykły kij od miotły - w parę chwil zrobicie mopa, który będzie równie skuteczny, co mopy ze sklepu! Zobaczcie nasz poradnik!
 • Kradły ubrania i chowały je... nie uwierzycie

  Policja z miejscowości Natick w USA poszukuje dwóch kobiet, które zostały nagrane podczas kradzieży ubrań z jednego ze sklepów odzieżowych. Złodziejki wykorzystywały dość osobliwą metodę ukrycia kradzionych przedmiotów chowając je między nogami jednej z nich. Tam ukryty był worek, do którego złodziejki wsadzały ubrania. (STORYFUL/x-news)
 • Jak złożyć koszulę, by się nie pogniotła?

  Przewożenie koszul to zadanie trudne - jak ją przetransportować, by - po wyprasowaniu - się nie pogniotła? Oczywiście można używać futerałów i wieszaków, ale podróżując innym środkiem niż samochód, może być to problematyczne. Koszulę można jednak odpowiednio złożyć po wyprasowaniu - wtedy w bagażu się nie pogniecie! Zobaczcie nasz sprytny sposób!
 • Jak usunąć plamy z rdzy z ubrań?

  Plamy z rdzy to przykre zabrudzenia, z którymi trudno sobie poradzić. Wnikające głęboko w strukturę ubrań, przesiąknięte rdzawym kolorem, mogą zniszczyć niemal każdą rzecz. Jak więc pozbyć się plam z rdzy z ubrań? Poznajcie nasz sprytny sposób - wystarczy parę chwil, a splamione ubranie będzie jak nowe!