ubrania

Artykuły - Ubrania (165)

 • Elegancka męska stylizacja na lato

  Elegancka męska stylizacja na lato

  Wybierając ubrania prawie zawsze kierujemy się własnymi upodobaniami oraz wygodą. W mniejszym lub większym stopniu liczą się również trendy. Zawsze warto inspirować się modą, ale bezkrytyczne naśladowanie trendów nigdy nie jest mądre. Każdy z nas to przecież indywidualność, więc lepiej jest wyrobić sobie własny gust. Dzisiaj przyjrzymy się męskim stylizacjom ze spodenkami w roli głównej. Zapraszamy więc panów do lektury.
 • Eksperci ostrzegają: Ubrania mogą przenosić koronawirusa!

  Eksperci ostrzegają: Ubrania mogą przenosić koronawirusa!

  W czasie pandemii większość z nas kładzie ogromny nacisk na dezynfekcję. Zarówno swoich dłoni, jak i otaczających przedmiotów. Pamiętajmy, że dbając o czystość i higienę, nie można pomijać ubrań. Mogą bytować na nich drobnoustroje.
 • Jak sprytnie uporządkować ubrania w szafie?

  Jak sprytnie uporządkować ubrania w szafie?

  Przed tobą szafa pełna ubrań, a ty nie wiesz, co na siebie założyć. Brzmi znajomo? Okazuje się, że wystarczy sprytnie uporządkować jej zawartość, by problem zniknął. Jak to zrobić?
 • Miliony nowych ubrań na śmietniku. Nadpodaż odzieży

  Miliony nowych ubrań na śmietniku. Nadpodaż odzieży

  W bieżącym roku w Niemczech w handlu znajdzie się 2,3 mld sztuk odzieży. 10 do 20 proc. z nich wyląduje na śmietniku.
 • Ubrania, które nigdy nie wyjdą z mody

  Ubrania, które nigdy nie wyjdą z mody

  Czasy, kiedy trendy zmieniały się dwa razy do roku: u progu wiosny i jesieni, dawno już minęły. Dziś projektanci i sklepy sieciowe proponują nam nowości niemal co miesiąc. Nie mówiąc o tym, że zimowe okrycia kupimy bez problemu już w połowie września. Do tego dochodzi kwestia etyki – mimo narastających protestów i wnikliwych kontroli, „szybka moda” wciąż zbiera ofiary w postaci pracujących w potwornych warunkach kobiet i dzieci.
 • "Fakt": W co ubierają się polscy politycy?

  "Fakt": W co ubierają się polscy politycy?

  Jak lubią nosić się polscy politycy? Jedni wybierają zagraniczne marki, drudzy zakładają ubrania polskich projektantów.
 • W Europie zapanowała moda na polskie ciuchy. Nasze marki robą furorę za granicą

  W Europie zapanowała moda na polskie ciuchy. Nasze marki robą furorę za granicą

  Rodzime firmy pokonały zagraniczne marki i weszły na sąsiednie rynki. U naszych południowych sąsiadów trudno dziś znaleźć centrum handlowe, w którym nie byłoby polskiego salonu odzieżowego lub obuwniczego.
 • Odwrót od rynków azjatyckich to szansa dla Polski

  Odwrót od rynków azjatyckich to szansa dla Polski

  Polska wraca na rynki europejskiego sektora odzieżowo-tekstylnego. Zdaniem przedstawicieli Związku Pracodawców Przemysłu Odzieżowego i Tekstylnego (PIOT) następuje powolny odwrót od rynków azjatyckich, a produkcja powraca do Europy.
 • Ubrania mówią, jaka jesteś. Zrób porządki w szafie

  Ubrania mówią, jaka jesteś. Zrób porządki w szafie

  Ubranie to nasza druga skóra, na której „odciskają się” nasze emocje, pragnienia. Czasem mówi o nas więcej, niż same chciałybyśmy powiedzieć...

Filmy - Ubrania (67)

 • Genialny sposób na ciągle spadające ubrania

  Masz problem z ciągle spadającymi z wieszaków ubraniami? Jest prosty sposób, który rozwiąże ten uciążliwy kłopot. Potrzeba tylko kilku gumek recepturek. (Agencja TVN/x-news)
 • Nie wyrzucaj starych koszulek. Zrób z nich... mopa!

  Jeśli macie w zanadrzu stare koszulki, nie wyrzucajcie ich do kosza! Możecie je wykorzystać o wiele praktyczniej - robiąc z nich choćby mopa, który posłuży wam do dokładnego posprzątania waszych podłóg! Wystarczy odpowiednio pocięta koszulka i zwykły kij od miotły - w parę chwil zrobicie mopa, który będzie równie skuteczny, co mopy ze sklepu! Zobaczcie nasz poradnik!
 • Kradły ubrania i chowały je... nie uwierzycie

  Policja z miejscowości Natick w USA poszukuje dwóch kobiet, które zostały nagrane podczas kradzieży ubrań z jednego ze sklepów odzieżowych. Złodziejki wykorzystywały dość osobliwą metodę ukrycia kradzionych przedmiotów chowając je między nogami jednej z nich. Tam ukryty był worek, do którego złodziejki wsadzały ubrania. (STORYFUL/x-news)
 • Jak złożyć koszulę, by się nie pogniotła?

  Przewożenie koszul to zadanie trudne - jak ją przetransportować, by - po wyprasowaniu - się nie pogniotła? Oczywiście można używać futerałów i wieszaków, ale podróżując innym środkiem niż samochód, może być to problematyczne. Koszulę można jednak odpowiednio złożyć po wyprasowaniu - wtedy w bagażu się nie pogniecie! Zobaczcie nasz sprytny sposób!