Ubisoft

Artykuły - Ubisoft (159)

 • Ubisoft wyłączy dostęp do funkcji sieciowych w 12 grach

  Ubisoft wyłączy dostęp do funkcji sieciowych w 12 grach

  ​Ubisoft wyłączy w tym roku funkcje sieciowe w starszych grach. Na liście znajduje się 12 pozycji, z czego osiem z nich utraci dostęp już wkrótce.
 • Ubisoft może szykować pełnoprawny reboot Prince of Persia

  Ubisoft może szykować pełnoprawny reboot Prince of Persia

  ​Wiele wskazuje na to, że Ubisoft szykuje pełnoprawny reboot Prince of Persia, na który jednak przyjdzie nam poczekać parę lat. Wcześniej, bo już w przyszłym miesiącu trafi do nas Prince of Persia: Piaski Czasu Remake, który był swego czasu krytykowany m.in. za przeciętną oprawę graficzną.
 • Zakładnicy i bomby… to nie był łatwy weekend dla Ubisoftu

  Zakładnicy i bomby… to nie był łatwy weekend dla Ubisoftu

  ​I nie chodzi tu wcale o kolejną grę francuskiego wydawcy, ale poważne realne zagrożenie, z którym musieli się zmierzyć pracownicy Ubisoft Montreal.
 • Ubisoft zapłaci ponad milion dolarów za stworzenie zwiastuna do gry

  Ubisoft zapłaci ponad milion dolarów za stworzenie zwiastuna do gry

  ​Ubisoft zapłaci ogromne pieniądze za opracowanie przez zewnętrzną firmą zwiastuna do tajemniczej gry. Co ciekawe jest to ta sama ekipa, która odpowiada za opracowanie trailera do Cyberpunka 2077.
 • Ubisoft odblokował ponad tysiąc nagród ze starszych gier

  Ubisoft odblokował ponad tysiąc nagród ze starszych gier

  ​Ubisoft ogłosił wczoraj wieczorem, że 29 października połączy usługi Ubisoft Club oraz Uplay w jedną aplikację - Ubisoft Connect. Ta dostępna będzie na wielu platformach sprzętowych i pozwoli między innymi na przechowywanie zapisów rozgrywki, dla płynnego przenoszenia pomiędzy urządzeniami.
 • Michel Ancel opuścił Ubisoft przez oskarżenia pod jego adresem?

  Michel Ancel opuścił Ubisoft przez oskarżenia pod jego adresem?

  ​Dokładnie tydzień temu informowaliśmy, że francuski deweloper Michel Ancel po ponad 30 latach opuszcza branżę gier i firmę Ubisoft, by zająć się pracą w rezerwacie dzikiej przyrody. Brzmiało to dość miło i pozytywnie, lecz teraz okazuje się, że sprawa może mieć drugie, mniej sympatyczne tło.
 • Ubisoft przeprasza za pominięcie kobiet w materiale wideo

  Ubisoft przeprasza za pominięcie kobiet w materiale wideo

  ​Ubisoft był w ostatnich miesiącach celem wielu oskarżeń, zarzucających pracownikom firmy seksizm czy nawet napastowanie seksualne. Z korporacji odeszli pracownicy najwyższego szczebla, a szefostwo wielokrotnie obiecywało, że poprawi sytuację i przeprowadzi dokładny przegląd kadr.
 • Twórca Raymana i Beyond Good & Evil 2 kończy karierę

  Twórca Raymana i Beyond Good & Evil 2 kończy karierę

  ​Francuski deweloper Michel Ancel po ponad 30 latach pracy opuszcza branżę gier wideo. Twórca legendarnej serii Rayman i nie mniej słynnego Beyond Good & Evil z 2003 roku ogłosił, że odchodzi z Ubisoftu, by zająć się pracą w rezerwacie przyrody. Co stanie się z sequelem Beyond Good & Evil?
 • Ubisoft poprawia oprawę graficzną Prince of Persia: The Sands of Time Remake

  Ubisoft poprawia oprawę graficzną Prince of Persia: The Sands of Time Remake

  ​Porównanie grafik Prince of Persia: The Sands of Time Remake potwierdza, że Ubisoft poczynił pewne starania w kwestii poprawy oprawy wizualnej, która stała się obiektem krytyki ze strony graczy.
 • Szef Ubisoftu przeprasza za skandal w firmie

  Szef Ubisoftu przeprasza za skandal w firmie

  ​CEO Ubisoftu w opublikowanym komunikacie odniósł się do ostatniego skandalu, jaki dotknął dowodzoną przez niego korporację i w wyniku którego zwolniono m.in. dyrektora kreatywnego Serge Hascoëta.