ubierać

Artykuły - Ubierać (12)

 • "Diabeł ubiera się u Prady" - znowu

  "Diabeł ubiera się u Prady" - znowu

  Po deklaracji Meryl Streep, która gotowa jest zagrać w drugiej części filmu "Diabeł ubiera się u Prady", podobną deklarację złożyła Emily Blunt. Aktorka chętnie wcieli się w postać filmowej Emily w drugiej części bestsellera "Zemsta ubiera się u Prady".
 • Będzie sequel "Diabeł ubiera się u Prady"

  Będzie sequel "Diabeł ubiera się u Prady"

  Lauren Weisberger, autorka książki "Diabeł ubiera się u Prady" potwierdziła, że w przyszłym roku na rynek trafi druga część bestsellera. "Revenge Wears Prada" ("Zemsta ubiera się u Prady") pojawi się dokładnie 10 lat po wydaniu części pierwszej.
 • Ubierać się jak John Malkovich

  Ubierać się jak John Malkovich

  Znany amerykański aktor John Malkovich zaprezentuje w Paryżu swoją kolekcję mody męskiej. W grudniu aktor otworzy też w stolicy Francji tymczasowy sklep. Co ciekawe, Malkovich nie jest w świecie mody debiutantem.
 • Wie, co ubierają gwiazdy

  Wie, co ubierają gwiazdy

  Anna Nowak-Ibisz długo podróżowała między Polską a Niemcami, gdzie grała w serialu. Po urodzeniu syna osiadła w Warszawie, bo nie chce być tymczasową mamą.
 • Diabeł ubiera się u... Zienia

  Diabeł ubiera się u... Zienia

  "Miłość na wybiegu", reż. Krzysztof Lang, Polska 2009, Kino Świat, premiera 21 sierpnia 2009 roku.
 • Jak nie ubierać się do pracy

  Jak nie ubierać się do pracy

  Sposób, w jaki się ubierasz, wpływa na to, jak postrzegają Cię inni. Nie ma w tym nic osobistego - to tylko interesy. Wiele pracujących zawodowo kobiet nieświadomie popełnia błędy związane z ubraniem i często z tego powodu mogą nie dostać nowej pracy lub awansu. Eksperci są zgodni, że jednym z największych błędów w ubiorze kobiet jest na przykład zbyt głęboki dekolt.
 • "Papież nie ubiera się u Prady"

  "Papież nie ubiera się u Prady"

  "Papież nie ubiera się u Prady" - ogłosił w najnowszym numerze dziennik "L'Osservatore Romano". Watykańska gazeta zdementowała powtarzane od dawna doniesienia światowych mediów, jakoby Benedykt XVI nosił buty tej znanej włoskiej firmy.
 • Nie wolno ubierać się tak, jak raperzy

  Nie wolno ubierać się tak, jak raperzy

  "Jomhuri Eslami", konserwatywna irańska gazeta, opublikowała policyjną "listę wad", które mogą "doprowadzić do upadku moralności" w tej ultrareligijnej islamskiej republice. "Wady" te obejmują między innymi zbyt "prowokacyjny" ubiór.
 • "Diabeł ubiera się u Prady": Będzie serial

  "Diabeł ubiera się u Prady": Będzie serial

  Okazuje się, że "Diabeł ubiera się u Prady", który już od tygodnia możemy oglądać na ekranach polskich kin, wzbudził zainteresowanie amerykańskiej telewizji Fox, która planuje na jego podstawie stworzyć serial telewizyjny.
 • Michał Wiśniewski ubiera Dodę i Ivana

  Michał Wiśniewski ubiera Dodę i Ivana

  "Xavier i Fabienne to imiona, które zna cała Polska. Nic dziwnego, noszą je przecież dzieci Michała Wiśniewskiego i jego byłej żony Marty. Ale XavierFabienne to również marka firmowa" - czytamy w "Życiu na gorąco" o firmie odzieżowej lidera Ich Troje, u którego ubierają się między innymi gwiazdy polskiego show-biznesu.