tytuły

Artykuły - Tytuły (349)

 • Naczelny "Wprost" o kryzysie w mediach: Nie wszystkie tytuły prasowe przetrwają najbliższy rok

  Naczelny "Wprost" o kryzysie w mediach: Nie wszystkie tytuły prasowe przetrwają najbliższy rok

  - Najbliższy rok będzie kluczowym okresem dla wydawców prasy papierowej - uważa Sylwester Latkowski, redaktor naczelny tygodnika "Wprost". Jego zdaniem część tytułów niedługo zniknie z rynku. Deklaruje również, że sam ma strategię na czas kryzysu. Jest nią odejście od dotychczasowego nurtu "grzecznej gazety" i przywrócenie w Polsce dziennikarstwa zaangażowanego.
 • Ruszyła lawina spraw o abonament rtv

  Ruszyła lawina spraw o abonament rtv

  Poczta Polska masowo wystawia tytuły wykonawcze, a następnie kieruje je do egzekucji, którą prowadzą urzędy skarbowe.
 • Korekta tytułu raportu 72/2013

  Raport bieżący nr 72/2013Podstawa Prawna: Pragma Faktoring S.A. koryguje tytuł raportu nr 72/2013, w sposób następujący: "Dane o obrotach w segmencie faktoringu w pierwszym kwartale 2013r."
 • Zobowiązanie z tytułu Umowy Pożyczki

  Zarząd Spółki R&C UNION S.A. niniejszym informuje, iż powziął informację o doręczeniu do siedziby Emitenta w dniu 15 marca br. nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym wydanym przez Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział I Cywilny w sprawie o sygnaturze akt I.Nc 93/13. Nakaz został wydany w sprawie z powództwa osoby fizycznej i dotyczy Umowy Pożyczki z 2003 roku. Nakaz zapłaty opiewa na kwotę 400.000,00 zł i stanowi nieuregulowaną przez Emitenta część pożyczki wykazywaną przez wierzyciela do spłat
 • "Straszny film 5": Straszny balet

  "Straszny film 5": Straszny balet

  W internecie pojawił się zwiastun piątej części "Strasznego filmu". Tym razem twórcy znanego parodystycznego cyklu wzięli na warsztat takie tytuły jak: "Incepcja", "Czarny łabędź" oraz "Paranormal Activity".
 • Korekta tytułu raportu bieżącego 76/2012

  Zarząd Forever Entertainment S.A. informuje, że w wyniku omyłki pisarskiej podczas edycji tekstu pojawił się błąd w tytule raportu bieżącego nr 76/2012. Jest: Informacja dotycząca zasad rachunkowości Powinno być: Informacja dotycząca zasad rachunkowości i planowanej publikacji prognoz finansowych na rok 2013. Pełna treść raportu bieżącego 76/2012 brzmi: Informacja dotycząca zasad rachunkowości i planowanej publikacji prognoz finansowych na rok 2013.
 • Motocyklowe MŚ - tytuł w MotoGP dla Lorenzo

  Motocyklowe MŚ - tytuł w MotoGP dla Lorenzo

  Hiszpan Jorge Lorenzo zajął drugie miejsce w wyścigu o Grand Prix Australii i zapewnił sobie drugi w karierze tytuł motocyklowego mistrza świata w klasie MotoGP. Na torze Phillip Island po raz szósty z rzędu triumfował reprezentant gospodarzy Casey Stoner.
 • Presspublica planuje do końca roku kupić nowe tytuły

  Presspublica planuje do końca roku kupić nowe tytuły

  Zakup nowych tytułów zamiast sprzedaży dotychczasowych. Presspublica, wydawca m.in. "Rzeczpospolitej", "Parkietu", "Przekroju" i "Uważam Rze" zamierza w najbliższym czasie poszerzyć swoje portfolio. - Mam nadzieję, że uda mi się pozyskać nowe tytuły do grupy medialnej nawet w tym roku - mówi Grzegorz Hajdarowicz, właściciel i prezes Presspubliki. I zapowiada zmiany w już istniejących tytułach.
 • Jest polski tytuł "Moonrise Kingdom"

  Jest polski tytuł "Moonrise Kingdom"

  "Kochankowie z Księżyca" to polski tytuł komedii Wesa Andersona "Moonrise Kingdom", która 23 listopada trafi na ekrany naszych kin.
 • American Film Festival: Pierwsze tytuły

  American Film Festival: Pierwsze tytuły

  3. edycja American Film Festival odbędzie się w kinie Helios Nowe Horyzonty we Wrocławiu w dniach 13-18 listopada. Znamy już tytuły pierwszych filmów, które będzie można obejrzeć podczas festiwalu.