'Tylko Bóg wybacza'

Artykuły - 'Tylko Bóg wybacza' (9)

 • "Tylko Bóg wybacza": Wkraczając w piękną pustkę

  "Tylko Bóg wybacza": Wkraczając w piękną pustkę

  Nowy film Refna był jedną z najgoręcej oczekiwanych produkcji sezonu. Na światowej premierze na festiwalu w Cannes dla wielu okazał się jednak gorzkim rozczarowaniem, o czym dobitnie świadczy fakt, że w czasie pokazu prasowego na sali rozlegało się "buczenie". Czy twórca, który niedawno dostał na Lazurowym Wybrzeżu nagrodę za najlepszą reżyserię, tym razem rzeczywiście poniósł klęskę?
 • Labirynt, seks i przemoc

  Labirynt, seks i przemoc

  Thriller "Tylko Bóg wybacza" z Ryanem Goslingiem i Kristin Scott Thomas w obsadzie oraz z muzyką Cliffa Martineza, trafi w piątek, 14 czerwca, do kin w Polsce. Reżyserem jest Duńczyk Nicolas Winding Refn, autor nagradzanego filmu "Drive", w którym także grał Gosling.
 • Brutalny film? W Polsce od 18 lat!

  Brutalny film? W Polsce od 18 lat!

  Nie ucichły jeszcze kontrowersje po pokazie "Tylko Bóg wybacza" w Cannes, a najnowszy film twórcy "Drive" wywołał prawdziwą burzę polityczną we Francji, gdzie właśnie trafił do kin.
 • Spędź noc z Ryanem Goslingiem!

  Spędź noc z Ryanem Goslingiem!

  W nocy z 14 na 15 czerwca w kinach sieci Multikino odbędzie się "ENEMEF: 4 x Gosling". Widzowie będą mogli zobaczyć aż cztery filmy z udziałem hollywoodzkiego gwiazdora, w tym premierowo "Tylko Bóg wybacza".
 • Kristin Scott Thomas: Kobieta dojrzała

  Kristin Scott Thomas: Kobieta dojrzała

  W hipnotycznym "Tylko Bóg wybacza", najnowszym filmie twórcy "Drive", główną rolę obok Ryana Goslinga gra Kristin Scott Thomas. To mocna i zupełnie wyjątkowa kreacja aktorki uważanej za jedną z współcześnie najwybitniejszych. Mało kto już dzisiaj pamięta, że karierę zaczęła od dwóch nominacji do... Złotych Malin!
 • Refn zrobi film z Jodorowskim?

  Refn zrobi film z Jodorowskim?

  Nicolas Winding Refn ("Drive", "Tylko Bóg wybacza") szykuje obecnie kilka projektów, a jeden z nich właśnie wyszedł na światło dzienne.
 • "Tylko Bóg wybacza" zbyt drastyczny?

  "Tylko Bóg wybacza" zbyt drastyczny?

  Nowy thriller z Ryanem Goslingiem "Tylko Bóg wybacza" zszokował wielu widzów na festiwalu w Cannes.
 • "Tylko Bóg wybacza" w czerwcu w kinach

  "Tylko Bóg wybacza" w czerwcu w kinach

  "Tylko Bóg wybacza" (Only God Forgives) najnowszy film Nicolasa Winding Refna z Ryanem Goslingiem w roli głównej pojawi się w polskich kinach 14 czerwca.
 • Koszmar senny Ryana Goslinga

  Koszmar senny Ryana Goslinga

  Ryan Gosling ("Blue Valentine", "Idy marcowe", "Fanatyk") gra główną rolę w filmie "Only God Forgives" ("Tylko Bóg wybacza"), którego reżyserem jest Nicolas Winding Refn, twórca słynnego "Drive". Jak zapowiadają twórcy, to będzie "mocne, brutalne kino".

Filmy - 'Tylko Bóg wybacza' (1)