Film - Tygrys

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
tygrys ,

Artykuły - Tygrys (36)

 • Latające Tygrysy Johna Woo

  Latające Tygrysy Johna Woo

  John Woo ma zamiar nakręcić film o Latających Tygrysach - grupie amerykańskich ochotników, którzy podczas drugiej wojny światowej szkolili Chińskie Siły Powietrzne w lataniu na myśliwcach.
 • Zdobywcy Oscarów w Krakowie!

  Zdobywcy Oscarów w Krakowie!

  Jan A. P. Kaczmarek i Tan Dun, laureaci Oscara za muzykę do filmów "Marzyciel" i "Przyczajony tygrys, ukryty smok", spotkają się w Krakowie podczas 2. Festiwalu Muzyki Filmowej.
 • Muzyka filmowa w plenerze

  Muzyka filmowa w plenerze

  Trzy wielkie plenerowe koncerty na krakowskich Błoniach będą głównymi wydarzeniami 2. Festiwalu Muzyki Filmowej. Imprezę z udziałem twórców muzyki do takich filmów, jak "Pachnidło", "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Marzyciel" zaplanowano na 21-23 maja.
 • Ang Lee gościem Camerimage

  Ang Lee gościem Camerimage

  Ang Lee, twórca takich filmów jak "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Tajemnica Brokeback Mountain", będzie gościem tegorocznego 15. jubileuszowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage.
 • Poczeka na miłość

  Poczeka na miłość

  Ziyi Zhang ("Przyczajony tygrys, ukryty smok") będzie gwiazdą filmowej ekranizacji głośnej powieści "Oczekiwanie", autorstwa Ha Jin.
 • Zbyt długo "przyczajony tygrys"

  Zbyt długo "przyczajony tygrys"

  Nadal nie wiadomo czy i kiedy powstanie zapowiadany prequel oscarowego hitu Anga Lee "Przyczajony tygrys, ukryty smok".
 • Zhang Ziyi szlifuje angielski

  Zhang Ziyi szlifuje angielski

  Pochodząca z Chin aktorka Zhang Ziyi ("Przyczajony tygrys, ukryty smok") jest tak zdeterminowana, aby na stałe trafić do hollywoodzkiej fabryki snów, że zapisała się na intensywny kurs angielskiego.
 • "Kochankowie Roku Tygrysa" w Chinach

  "Kochankowie Roku Tygrysa" w Chinach

  Na zakończonym w niedzielę, 29 października, festiwalu "100 Flowers" w Chinach zaprezentowano na pokazie specjalnym pierwszą polsko-chińską koprodukcję, czyli "Kochanków Roku Tygrysa" w reżyserii Jacka Bromskiego. Film został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytykę jak i media.
 • Kolejny "Przyczajony tygrys" Anga Lee?

  Kolejny "Przyczajony tygrys" Anga Lee?

  Ang Lee ("Rozważna i romantyczna", "Przyczajony tygrys, ukryty smok"), zwycięzca tegorocznego konkursu podczas festiwalu filmowego w Wenecji za film "Brokeback mountain", powiedział w wywiadzie dla MTV, że rozważa remake swojego najsłynniejszego filmu "Przyczajony tygrys, ukryty smok".
 • Najnowszy film Roberto Benigniego

  Najnowszy film Roberto Benigniego

  Słynny włoski reżyser i komik, laureat Oscara Roberto Benigni ("Życie jest piękne", "Pinokio") zaprezentował 4 października w Rzymie swój najnowszy film, "Tygrys i śnieg". We Włoszech obraz wejdzie na ekrany 14 października.